Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 33 гостей на сайті

Реклама

Карматреш

Однією з головних подій весни у альтернативних колах став тур по Україні групи АННА, а у 8 найбільших містах, як то Київ, Львів та інші ще й ТОЛу. Багато з копичан вже відвідали даний концерт у Львові, я ж обрав столичну „імпрезу”. Імпреза виявилась дійсно серйозною. Столичний клуб „Бінго” у цей вечір став меккою любителів альтернативної сцени.

Особисто я знав на що йду, тому з речей, котрі взяв із собою були: гроші, квиток, та студентський квиток. Спитаєте, а де фотоапарат, мобільний телефон і т.д?! Перш за все дані концерти характеризуються такими цікавими явищами в сучасній рок-культурі як слем і т.п. Тому вибачайте, фото з концерту не буде. Фотозвіти знайдете хорошої якості на багато чисельних альтернативних порталах.

Слем – це своєрідні хаотичні танці, збоку виглядають як бійка чи маленьке заворушення. Коли молоді люди, штовхаючись під музику створюють у центрі залу щось на подобі масових боїв. Виглядає ефектно. Здається, що в даній забаві немає правил, хоча насправді вони є, але їх ніхто нажаль не дотримується. Перш за все не можна виставляти лікті, а лише „працювати” корпусом, розмахувати руками ногами також не можна. Одне правило яке дотримується, це коли хтось у такому слемі падає на підлогу, його одразу ж піднімають, і танці продовжуються.

Очікування самого концерту було дуже напруженим. Ще близько пів години людей не запускали у залу. Щоб розважити себе і охорону, молоді люди вирішили покричати знайому для багатьох інтернет-кричалку: „Сіс_ки!”. Таким чином молодь закликала охорону та організаторів концерту до совісті, думали, що можливо таке не культурне слово приверне їх увагу та скоротить час перебування поза залом.

Не зважаючи на оголошений час початку 18.00, концерт почався із запізненням у 30 хв. Першими на сцену вийшла група Тол. З перших акордів цієї альтернативної команди (як писало одне видання, група Тол входить до ТОП5 найбільших збудників „слем-зарази” :)) і почалась „слем-зараза”, котра за лічені секунди вже захопила половину залу. Особисто сам потрапив на дане шоу, тому додому і приніс декілька бойових синців. Адреналін неймовірний, зважаючи на всю екстремальність даного дійства. Група Тол виконала багато вже відомих композицій з двох альбомів, та декілька зовсім нових пісень, котрі вийдуть у 3 альбомі групи.

Після 1,5 годин шаленого ритму, драйву та танців слідом за Толом вийшла інша альтернативна команда з м.Львів – АННА. Учасниця багатьох фестивалів на кшталт „Тарас Бульба”, „Руйнація” та інші. Зважаючи на вихід дебютного альбому (власне цій події і є присвячений увесь тур), диски летіли прямо на голову, котрі розкидав соліст Анни протягом концерту.

Анна продовжила такт, котрий задав Тол. Слем не закінчувався до кінця концерту. Група виконала декілька відомих пісень як „Ніж”, „Яма”, „Ангели” та інші, а також фактично весь новий матеріал, котрий увійшов у дебютник „Карматреш”. Слід сказати, що публіка прийняла на „УРА!” не лише киян – ТОЛ, але й львів’ян АННУ, за що, як було видно по обличчях учасників команди, була дуже вдячна група. Ще одним сюрпризом для любителів цих двох груп стало виконання пісні „Ніж” у дуеті із солістом Толу – Василем Прозоровом.

Після закінчення концерту публіка залишилась на своїх місцях, скандуючи: „На біс!”, тому група Анна була вимушена ще раз повернутись на сцену і виконати ще одну, таки останню пісню.

Підсумовуючи сказане, хочу сказати, що я вельми тішусь з того, що Україна має якісні групи такі як Тол, Анна, котрі можуть „втерти носа” деяким закордонним конкурентам. Починаючи від звуку і закінчуючи культурою публіки (незважаючи на всю екстремальність музики) все пройшло на найвищому рівні, чого і слід було чекати від головних представників української альтернативної сцени.

Коментарі:

Коментарі  

 
#10 pashko 20.03.2008, 12:03
"бо учасники її - здебільшого під градусом - не дотримуються головний умов"

Дьома, оте "здебільшого" й означає, що не всі!!! В такому разі не бачу жодної незгоди зі мною! Мабуть, ти просто не уважно прочитав;)
Цитата
 
 
#9 Дьома 20.03.2008, 02:18
Не погоджуюсь з Пашком!!!! Під яким градусом?! Можливо хтось так, але були і серйозні дядьки які на пяниць не похожі, і точно були люди які цілком тверезі брали участь у цій штуці... А от щодо правил, то на них особливо ніхто не звертає уваги (все таки музика надто запальна, щоб зважати на якісь правила), тай штовхаються всерівно "як вийде" а не легенько, проте не обов'язково руками та ногами, а чим вийде... А так то концерт супер.. Дійсно, для любителів альтернативи, хто пропустив цей тур, це втрата ;)
Цитата
 
 
#8 pashko 19.03.2008, 22:50
Пам*ятаю, як у не так ще далеко 2005 році випадков (ну так вже й випадково: хотів взяти у Карпи автограф для НАТИ, що, власне й зробив) потрапив до неформатної сцени. Там якраз "ОЯК" (Оркестр Янки Козир) виступали. Бозю мій! Ше`м такого не видів: купка на купку, купка на купку! Ото мені сміху спочатку було, допоки вся неформатна навала не повалила у мій бік :) Ну що ж, довелось приєднатися до рою затятих цінителів підвальної музички. На виступі "Факів" (Фактично Самі) штурм "слемувальників " підсилився, а те, що було одразу за Іренкою - я вже не побачив, чи, точніш, боявся бачити. Бо на підмостки сцени вискочила найсмачніша рок-ватага України! Хто це? Правильно - це "БОРЩ". Отам вже десь наслемилися хлопці й дівчата... :)
Нє, ну слем - кумедна гра. Але таки небезпечна, бо учасники її - здебільшого під градусом - не дотримуються головний умов: обережно штовхатися корпусом, а не ліктями і колінами. Так можна і всі кишки повідбивати! ;))
Цитата
 
 
#7 ПРОСТО ПЄсня 19.03.2008, 22:25
А люди то жир! Я вже раз був тепер 5 квітня рулю до Вінниці ше раз на них! Хто не був той багато втратив!!! :lol:
Цитата
 
 
#6 Peligro 19.03.2008, 19:48
Цікава стаття! А слем дійсно всюди популярний, навіть в нас на дискотеці:)
Цитата
 
 
#5 Дьома 17.03.2008, 23:21
Слем зараз всюди популярний =)
Цитата
 
 
#4 bigfan 17.03.2008, 20:23
Я одного разу попав на подібний концерт у Франіку, де слем теж є досить популярним. :lol: Карна тоді рулила, було супер :D
Цитата
 
 
#3 pashko 17.03.2008, 12:35
Оце трешшш! ;) А я ходив на інді-рок паті) Ну там, на щастя, все спокійненько було)
Цитата
 
 
#2 Дьома 17.03.2008, 02:05
45 гривень. Я знав на що йду, тому свідомо не брав...
Цитата
 
 
#1 Boduk 16.03.2008, 22:10
Класно напевне було. А скільки квиток коштував? Добре, що ти не взяв фотоапарат і телефон, а то б розбили ;-)
Цитата
 

Додати коментар