Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 112 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Грицева шкільна наука 2

Цієї неділі копичинецькі глядачі та гості міста уже вдруге вітали та нагороджували оплесками конкурсантів та переможців Міжрегіонального конкурсу-фестивалюгумору та сатири "Грицева шкільна наука".Учасників гала-концерту було настільки багато, що дійство затягнулось до пізнього вечора, але незважаючи на це зал був заповнений ущерть.   

Артисти кривлялися, смішили, танцювали, співали, показували фокуси, створювали пародії та щиро дякували за запрошення і обіцяли обов’язково приїхати наступного року знову. Особливу атмосферу та настрій задавав улюбленець публіки, ведучий та спів-організатор Гриць Драпак.

{gallery}2011/gryc_2011{/gallery}

Свято сміху відбулося завдяки незмінному спонсору різних місцевих культурних подій Богоносу Павлу Миколайовичу, директору ТзОВ «Зірка», ТМ «Копичинецькі ковбаси». Розміщав та частував артистів ресторан-готель «Орися», директор Угляр Ярослав Євгенович. Рекламно-поліграфічна підтримка - kopy.com.

Спонсор допису: Капремонт в Киеве дело нелегкое. Переезд закажу у фирмы Muravej.ua

 


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #3 Ivan Kuteckyj 04.05.2011, 21:39
У мене загалом враження позитивні. Правда дещо було вже застаріле і таке, що проїлося, та в більшості смішно. Ну а враховуючи, що на халяву, то для Копичинець це супер. Можна подякувати організаторам. Всім велике спасибі!!! :lol: :D
Цитата
 
 
#2 Дьома 03.05.2011, 09:57
мабуть таки є
Цитата
 
 
#1 Peligro 03.05.2011, 07:55
а переможці є?
Цитата
 

Додати коментар