Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 58 гостей на сайті

Реклама

Дзідзьо розважав на день всіх закоханих в "Орисі"

 На передодні дня св.Валентина в готельно-туристичному комплексі "Орися" відбувся веселий і життєрадісний концерт мегапопулярного Дзідзя. Цей концерт відбувся не випадково. Якщо хтось слідкує за творчістю Дзідзя, той бачив відео з відвідин веселих хлопців Октоберфесті в Мюнхені(http://www.youtube.com/watch?v=BOTKx29TQNQ), де Дзідзьо випадково зустрівся з Іваном Угляром, сином власника "Орисі" ( з 5 хвилини відео). Результатом цієї зустрічі і став концерт Дзідзя в "Орисі".

Попри недешеву ціну (а у вартість входила ситна вечеря) гостей було надзвичайно багато. Бажаючі побачити і почути Дзідзя зблизька було стільки, що і фотографувати це дійство було надзвичайно важко. Що цікаво, було дуже багато дітей, адже Дзідзьо користується надзвичайною популярністю у дітлахів. А раз так, то вони, звичайно просто примусили своїх батьків піти на цей концерт.

 

Атмосфера концерту мала невимушений характер, дещо нагадувала веселу весільну забаву. Дзідзьо смалив не по дитячому, викладався до інтенсивного потовиділення. Після концерту я бачив його втомлені очі, тіло, що просило про відпочинок. Але хлопці в той вечір ще мали дати ще один концерт в Чернівцях. Зі слів Дзідзя і його колєг, вони були щиро вражені від гарячого прийому гостей концерту, їм дуже сподобалося тут виступати. І щоб підтвердити свої слова вдячності нашим шанувальникам приколіста Дзідзя, вони дали слово зробити ще один додатковий концерт. І Дзідзьо дотримав своє слово! Зустрічайте його знову в готельно-туристичному комплексі "Орися" 7 березня о 18 годині.

По різному можна ставитися до такого явища як Дзідзьо, але хороший настрій буде гарантовано. Адже живий концерт веселого бороданя має чарівну силу повернути Вас в часи безтурботного дитинства. Отже, "Орися рада Вас бачити у себе в гостях на концерті Дзідзя!

Фото: Тарас і Саша Хлібовичі

Спонсор допису: Цікавитесь новинами у різних регіонах нашої України? Прочитайте наприклад новини Івано-Франківська зможуть зацікавити жителів Прикарпаття


Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити