Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 26 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Дзідзьо розважав на день всіх закоханих в "Орисі"

 На передодні дня св.Валентина в готельно-туристичному комплексі "Орися" відбувся веселий і життєрадісний концерт мегапопулярного Дзідзя. Цей концерт відбувся не випадково. Якщо хтось слідкує за творчістю Дзідзя, той бачив відео з відвідин веселих хлопців Октоберфесті в Мюнхені(http://www.youtube.com/watch?v=BOTKx29TQNQ), де Дзідзьо випадково зустрівся з Іваном Угляром, сином власника "Орисі" ( з 5 хвилини відео). Результатом цієї зустрічі і став концерт Дзідзя в "Орисі".

Попри недешеву ціну (а у вартість входила ситна вечеря) гостей було надзвичайно багато. Бажаючі побачити і почути Дзідзя зблизька було стільки, що і фотографувати це дійство було надзвичайно важко. Що цікаво, було дуже багато дітей, адже Дзідзьо користується надзвичайною популярністю у дітлахів. А раз так, то вони, звичайно просто примусили своїх батьків піти на цей концерт.

 

{gallery}2013/orysya/dzidzio14{/gallery}

Атмосфера концерту мала невимушений характер, дещо нагадувала веселу весільну забаву. Дзідзьо смалив не по дитячому, викладався до інтенсивного потовиділення. Після концерту я бачив його втомлені очі, тіло, що просило про відпочинок. Але хлопці в той вечір ще мали дати ще один концерт в Чернівцях. Зі слів Дзідзя і його колєг, вони були щиро вражені від гарячого прийому гостей концерту, їм дуже сподобалося тут виступати. І щоб підтвердити свої слова вдячності нашим шанувальникам приколіста Дзідзя, вони дали слово зробити ще один додатковий концерт. І Дзідзьо дотримав своє слово! Зустрічайте його знову в готельно-туристичному комплексі "Орися" 7 березня о 18 годині.

По різному можна ставитися до такого явища як Дзідзьо, але хороший настрій буде гарантовано. Адже живий концерт веселого бороданя має чарівну силу повернути Вас в часи безтурботного дитинства. Отже, "Орися рада Вас бачити у себе в гостях на концерті Дзідзя!

Фото: Тарас і Саша Хлібовичі

Спонсор допису: Цікавитесь новинами у різних регіонах нашої України? Прочитайте наприклад новини Івано-Франківська зможуть зацікавити жителів Прикарпаття


Коментарі:

Додати коментар