Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 17 гостей на сайті

Реклама

Чи потрібна місту книгарня?

Після недавньої публікації на сторінці міста ««Кобзар» без Кобзаря!» виникла дискусія навколо занепаду книжкової крамниці. Молодь беззаперечно хоче відновити літературне життя в Копичинцях і невдоволена тим, що за хорошими книжками доводить їхати десь-інде. Пропонуємо бліц-опитування, де ми поставили копичинецькій молоді такі запитання: «Чи потрібна місту книгарня? Чому? Які книжки хочете бачити на полицях?»



Sofka (18:07:54 12/03/2008)

Звичайно, що потрібна!!!!!!!! Саме в книжках є джерело живлення для душі людини :) І ніякий Інтернет з ними не порівняється! Саме в книгах ми можемо пізнати внутрішній світ героїв! Наприклад, я би хотіла побачити якісь пригодницькі книги... ну і фантастика)) ) Куди ж без неї? :) Отак от...


Крихта (18:08:16 12/03/2008)

Книгарня потрібна обов’язково. Чому? Та тому, що набридло виїжджати до Чорткова-Тернополя-Львова по літературу, без якої відчуваєш "інтелектуальне" голодування))) Зараз дуууууууууууже багато хороших книг, які я би хотіла побачити на полицях копичинецької книгарні: видавництво "Фоліо", часопис "Київська Русь" та "Четвер". А ще для професійної діяльності - книги "Юрінком Інтера" :) З авторів рада була би Дерешу, Андруховичу, Іздрику, Малярчук, Зюськінду, Муракамі, Еко, Савці, Поваляєвій, Коцюбинському, Шевченку, Булгакову і так далі до безкінечності


Людoчка (18:13:15 12/03/2008)

Я вважаю, що нашим рiдним Копичинцям потрiбна книгарня!Для того, щоб молодь цiкавилась лiтературою. Але щоб заохотити народ, потрiбно мати заповненi полицi не тiльки давновiдомими творами, але й сучасними творами, можливо ще невiдомих письменникiв i поетiв!


Емілі (18:16:16 12/03/2008)

Звісно, потрібна! Однозначно... Чому? Цікаве запитання)) Та для того, щоб кожен бажаючий мав змогу купити в рідному місті ті книги, які він потребує, які цікавлять. Звичайно, було б не погано бачити там в наявності широкий вибір книг, але, як на мене, я б хотіла бачити там побільше сучасної української літератури. В наших міських бібліотеках ще є яка-не-яка література, і почитати щось з класики змога є. А от з книгами сучасних авторів - проблема :) Тому б було б навіть дуже непогано, якби в нас з’явилась книгарня, і власникам - прибуток, і жителям Копичинець - "літературна" насолода:)


Ірчик-шкірчик (18:29:55 12/03/2008)

Звичайно, що потрібно!!! Ще таке питаєш! Мені дуже хочеться, щоб у нашому містечку була хороша книгарня з великим різноманітним асортиментом. Адже книга - це найбільше багатство, яке має людина! Але не всі усвідомлюють цього, і така ситуація пригнічує.

На полицях хотіла б бачити дійсно хорошу і якісну українську літературу, а не дешеві романчики. Чудові переклади зарубіжних письменників-класиків, яскраву дитячу літературу, а також навчальні книги. Адже це так потрібно сучасній молоді!!!


Коментарі:

Коментарі  

 
#11 WhiteAngel 24.03.2008, 20:42
Особисто я вірив в те, що хтось все-таки прийде і сам прирулив у вказане місце, у вказаний час із добрим десятком книг. Нажаль, або мало хто прочитав написане, або просто проіґнорував те і як результат - нікого там не було. Шкода, ідея на мою думку, хороша, оскільки іншого варіану поки не має.

А на рахунок антиповернення книжок, то думаю в нас люди совісні, і боятися немає чого(і так кожен кожного знає). Або можна кожному зробити бланк(на кшталт бібліотечного) і в нього вписувати кому, що, коли давав; в бланк заносити телефон, адресу, номер і серію паспорту, тощо. Можна брати і застав про всяк випадок.
Цитата
 
 
#10 bigfan 21.03.2008, 20:13
Давайте дочекаємось літа, а там побачимо :sigh:
Цитата
 
 
#9 Holynka# 21.03.2008, 19:06
Ідея непогана.Підтри маю!Тільки не все люди будуть повертати книги.І ще одне:Що робити в дощ?.Палатки нести? :P Чи шо? А давайте скинемось всім містом по 10грн.Викупимо кобзар і зробим там і книгарню і кафе. А шо? Файно би було.
P.S.Нажаль таке можливо тільки в сні............ ............... .. :o
Цитата
 
 
#8 WhiteAngel 17.03.2008, 16:58
а шо? вже хтось продає???? :lol:

а щодо книгарні - то само собою тре" і ніяких там "але".....

...........в мене тільки що з*явилася цікава ідея: а давайте, ми - користувачі сайту і просто зацікавлені, зі всім своїм ентузіазмом візьмемо і організуємо якусь щонедільну(субо тню) книжкову міні-ярмарку. Суть її така: кожної неділі(суботи) в визначений час(краще за все - зранку) всі власники книжок і не скупих їх позичити, збираємось десь в центрі(перед БК на лавочках - найакатуальніше , на мою думку місце) і обмінюємось книжками між собою. Я розумію, що багато людей прочитавши це, просто посмієтся і скаже, щось на кшталт "у вас нічого не вийде", "дурна трата часу" і т.п, але все ж таки варто спробувати.

Як автор ідеї, дозволю собі назначити час першої міні-ярмарки: давайте, най це буде субота 22.03 біля БК о символічній 12:00.



П.С. Можливо, колись підприємці і помітять спрагу копичан до інтелектуальног о збагачення і тоді ми матимено власну книгарню.
Цитата
 
 
#7 Holynka# 14.03.2008, 19:24
Добре.......... ..Хто купить територію :P
Цитата
 
 
#6 pashko 14.03.2008, 15:45
І що робити? :o
Цитата
 
 
#5 east 14.03.2008, 02:36
Якось воно сумно все... Так, книжковий магазин - не рентабельно. Але щодо " і вйо...нормальок ..." - занадто жорстоко. В тому і проблема, що в Копичинцях мало справді культурних місць відпочинку. А потім питання яка в нас молодь. А яка вона може бути? Якщо дуже чогось хочеш, то обов'язково знайдеш засоби, щоб здійснити своє бажання.
Цитата
 
 
#4 bigfan 13.03.2008, 11:02
Потрібно, але не рентабельно. Крім описаних нижче потенційних клієнтів, можна додати ще пару наших босів, які б прикупляли томиків з десять на місяць, але обов’язково, щоб вони були одної висоти і гарно ближчали і б/в італійському гарнітурі у вітальні. Тепер порахуємо: 30 старшокласників чи студентів візьмуть 1-2 книжки ціною в 25грн., боси всі разом можуть набрати на гривень 1000, але коли вже всі полички заложать, то пардон. Інші поціновувачі, яких думаю ще назбирається чоловік з 20 (при хорошій рекламі та агітації) візьмуть нехай на гривень 60 в місяць. Разом у кращому випадку 1500 + 1000 + 1200 = 3700. Дохід магазину при цьому 3700 * 30% = 1110грн. Зарплата для одного продавця, оренда, комунальні послуги та інші супутні витрати потягнуть гривень на 1200-1300. Підрахунки не зовсім точні, але думаю відображають фактичний стан справ. Тому відкриття такого магазину скоріше справа честі, меценатство, і вже ніяк не бізнес. :sigh:
Цитата
 
 
#3 terry_usa 13.03.2008, 08:11
Свого часу в Копичинцях витала ідея відкрити книжний магазин, але та ідея так і не присіла на землю грішну - рожеві мрії поламав калькулятор! Якщо порахувати чисто емпіричним способом, то реальних платіжоздатних клієнтів назбирається від сили 5 десятків. Вчителям і пенсіонерам купувати книжки не дозволять статки, школярам і так важко подолати коментар на кілька рядків... Хто ще? Ось так мрії розбиваються об каміння реальності. До книжок зараз в загальній масі ставляться як до непотрібного раритету - круто зараз дивитись ДВДюк! Сам по собі знаю, коли я йду в книжний в Чікаго, то наші земляки на той похід дивляться як на відвідування психіатра. Але коли вдається витягнути когось із них насилу в Borders, то дуже цікаво спостерігати його реакцію на силу-силенну цікавих книжок з шикарними ілюстраціями! На різний смак і вподобання! Таких книжних в Копичинцях не скоро буде. Хоча, можливо, є сенс відкрити книжний магазин, де будуть продаватись не тільки нові, але і вживані, які можна було б приймати від самих клієнтів. Повірте, такі магазини також дуже цікаві, часто в таких буваю, називаються Half Price Books, книжки за пів ціни, тобто. Дешево і сердито! Хоча тут книжки купую в неті, спочатку сфотографувавши їх в нормальних магазинах на мобілку, обдивившись зі всіх сторін, а потім замовляю їх на Amazon.com. Але Нечай правду каже - відкрити книжний магазин в Копичинцях - все одно, що гроші викинути до фоси!
Цитата
 
 
#2 Shtyk 13.03.2008, 04:25
жжош однако...
Цитата