Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 73 гостей на сайті

Реклама

Чи бути фестивалю "Копита-фест"???

Під час обговорення статті „Скинемося на бензопилу?” в одному із коментарів з’явилася ідея створення музичного фестивалю. Тема зачепила багатьох читачів і одразу створено розділ на форумі уже з запланованою назвою фесту „Копита-фест”. Та чи є ця ідея вдалою, можливо, нашому місту вона не під силу, або ж взагалі не потрібна. І, якщо вдасться втілити цю ідею, то як би відбувалося свято? Про це – далі у спецтемі.

Погоджуюся, що ідея фестивалю є більш ніж вдалою. Запитаєте, чому? А тому, що за допомогою „Копита-фесту” можна буде відродити славу вже поволі вимираючого містечка, збагатити міський бюджет та прибрати, нарешті, засмічену територію Копичинців. З алгоритмом втілення ідеї проблем не виникає. Залишається лише визначитися з форматом фестивалю та запевнити у правильності такого рішення міських підприємців та органи влади.

Розпочнемо з організації фестивалю. Насамперед, потрібно підготувати відповідну територію. Нею може бути один із двох парків. Припустимо, це міський парк. Сцена там є, але, як на мене, вона для великого формату не підійде. Тому краще встановити розкладну сцену в парку над озером, а саме на футбольному полі. Галявина зараз пустує, так хоч послужить трохи. Заодно принесе і грошики, і море задоволення. Звук тут повинен бути непоганий, бо все дійство відбуватиметься в напівкруглій ямі. Надіюсь, мешканці, що живуть навколо парку, на надто нервуватимуть з приводу високих децибел. Але при вимірі часової протяжності фесту без коректив не обійтись. Потрібно увести як мінімум 3 фестивальних дні, кожен з яких відбуватиметься до 24.00.

З форматом визначитися найважче. Адже, наші „попсяки” не зрозуміють неформатну музику. Тому, краще урізнонітнити фестиваль. До раціону музичної додамо кілька інгредієнтів: етніку, рок, панк-рок, готику та ін. Запросимо багато іногородніх колективів, справжніх майстрів сцени. Також на фесті повинні виступити усі місцеві виконавці. Наприклад, „Калі-Юга”, „Спалах” і т.д. Вони ж нічим не гірші за старших, багатших братів своїх.

У цей час в місті буде доволі багато люду. І їх нікуди не подінеш, тому туристам треба надати житло. Запросити на ночівлю за окрему плату зможе кожен охочий мешканець міста. Ось ще один привід підзаробити:) Можна, зрештою, і готель побудувати, але то зараз не реально.

Щоб туристи у денний час не надто нудьгували, то слід розпочати показ українських фільмів у кінотеатрі, етнографічну, історичну та інші виставки у нашому музеї, провести екскурсії по визначним місцям, такі як могили борцям за волю, каплички тощо). З цього має вийти таки нормальна розважально-культурна програма. Яка в кінцевому результаті усім дуже сподобається.

Звісно, для організації великого фестивалю такої крихітної статті замало. Але, на все свій час. Будемо із нетерпінням та вірою чекати зустрічі на фестивалі „Копита-фест”.

Спонсор допису: У вас є влазний бізнес і ви хочете автоматизувати його? Тоді вам потрібно купить 1С Днепропетровск щоб правильно вести бізнес


Коментарі:

Коментарі  

 
#22 Jackass 06.09.2010, 18:03
блін, ідея чудова, но проблема тільки в грошах.
3 дні - це забагато! 2 дні повністю хватає для нормального фестевалю. тоді і дешевше буде його організувати. щодо місця проведеня я повністю згідний, там ідеальне місце для етно-фестевалю і проблеми з житлом не буде! навіщо будувати готелі чи там напрошуватися до місцевих, якщо можна в парку зробити палаточне містечко а також десть розмістити в парку сцену для майстер-класу.
а таке як вивіз сміття, тоолети, завіз питної води, то буде не проблематично. :-*
Цитата
 
 
#21 Imakaduin 14.12.2007, 20:23
Zvisno sho treba. Adzhe u nashomu misti takogo she nebulo.
Цитата
 
 
#20 Тарас 10.03.2007, 03:01
На сьгодні це класна ідея, але ідея гола і нереальна.Для організації фестивалю потрібно 100-150 тис.грн.! В місті немає готелю,або таких місцин,як у Монастириськах( раджу обов'язково побачити)чи в Шешорах!І якщо проводити- то ставку треба робити на етно-фестивалі. І ще,я не бачу, хто міг би зайнятись організацією цього дійства.
Цитата
 
 
-1 #19 polkovnik 09.03.2007, 01:02
хлопаки являюся прихильником ретро музики ,хіти 70-80р . може забадяжимо в Копитах ретро дискотеку ? комп і диски з мене.Думаю буде прикольно.
Цитата
 
 
#18 СІРА ПОТВОРА 06.03.2007, 22:18
Я вважаю,що такий фестиваль конче потрібен!Адже щодо розваг то наше місто у цьому плані повний глухар!Крім того фестиваль дозволив би нашим місцевим виконавцям набратися досівіду! Ну і звичайно перспектива донести назву КОПИЧИНЦІ за межі регіону також варта підтримки
Цитата
 
 
#17 bigfan 06.03.2007, 19:21
На рахунок трьох днів фестивалю, то на початок я вважаю це забагато. Можна обмежитись і одним повним днем. Тоді і відпаде потреба у поселенні, адже Копичинці мають добре автомобільне та залізничне сполучення. Лишається тоді сцена, туалети і організація, хіба так багато?
Цитата
 
 
#16 ПашКо 05.03.2007, 13:40
Та ладно, завстидав мене :roll:
Цитата
 
 
#15 Speaker_Vova 04.03.2007, 20:27
Цікава ініціатива. Трьома руками буду завжди підтримувати подібного роду прагення і наміри, адже радію тому, що в Копичинцях живуть передові люди такя як Паша Ухач :-) :-) :-)
Цитата
 
 
#14 Vity@ 03.03.2007, 21:19
Пропозиція стосовно проведення такого фестивалю є дуже цікавою! На мою думку, зараз необхідно визначитись із датою проведення фестивалю, оскільки коли буде відомою дата проведеня, то і підготовчі роботи підуть дещо в іншому темпі!
Цитата
 
 
#13 Pashko 03.03.2007, 15:38
І я Шешорах був. Бідне село, а от завдяки фестивалю хоч трохи, а зате добре живуть :-)
Цитата
 

Додати коментар