Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 26 гостей на сайті

Реклама

Борщ’їв 2009, борщ з’їдено

Як казав один мій знайомий, «певно пороблено», бо вже третій рік не можу повноцінно відвідати один з найбільших в нашій області фестивалів вишивки і борщоваріння. Цього разу правда в мене була поважна причина, а саме хрестини дівчинки брата (на сайті знаного як Picasso), з чим можете його і привітати. Тому попав я тільки на вечірній концерт. 

А з самого ранку жителів м.Борщова та багатьох гостей фесту бавили на малій сцені народні колективи та гурти, серед яких були і наші «Земляки». Біля 40 сільських рад виставили на вселюдну дегустацію свої кулінарні шедеври. Бажаючі могли покуштувати борщу із чорносливом і курагою, баранячим чи страусячим м’ясом. Підрахували, що загалом наварили близько 3500 літрів цієї смачнючої та традиційно української страви. По периметру міського стадіону, де й проходило свято народні умільці Борщівщини і не тільки виставляли на продаж вишиті сорочки, піжами, спідниці, пояси і навіть весільні сукні. Десь близько 18 години погода спробувала зірвати свято рясною зливою, але народ і не збирався розбігатися, всі чекали концерту. Через негоду із запізненням він почався виступами артистів обласного рівня. По декілька пісень проспівали наш земляк Іван Угляр, Василь Хлисту, Ігор Яснюк. Після них вийшла на сцена улюблениця старшого покоління Лілія Сандулеса. Але не народна артистка була хедлайнером концерту. Хорошою традицією стало запрошувати на святкування колоритний запальний рок гурт «Гайдамаки», ці і піддали найбільшого жару. Закривав фест знаний копичанам київський гурт «Тінь Сонця» з лідером Сергієм Василюком. І хоча у Борщові вони вперше, але своїм козацькими піснями думаю здобули багато шанувальників. Мені вони наприклад сподобались найбільше. На завершення небо запалив святковий, досить таки пристойний феєрверк. Оттак, не поївши борщу, але вдосталь набравшись емоції ми попрямували додому.
Ось декілька фотографії із концерту, точніше із його рок-частини, і велике прохання до тих хто був, і має якісні світлини з фесту. Висилайте нам фото на пошту, ми їх обов’язково виставимо.


  
 

Якщо виручку, то рідним "Копичинецьким ковбасам" :)

Балканські мотиви виграють трубачі із "Гайдамак"

Лідер гурту Ярема працює з публікою

Традиційний слем, який нетрадиційно час від часу розганяли міліціонери

Справжній козацький рок від "Тінь Сонця"

 


Коментарі:

Коментарі  

 
#4 Zori__ 21.09.2009, 22:45
Вітаю Picasso із народженням доні. Хай росте йому на радість :P
Цитата
 
 
#3 Романівна 16.09.2009, 18:35
борщ був дуже смачний :roll: наступного року поїдемо знову
Цитата
 
 
#2 Peligro 16.09.2009, 18:30
Дуже класно відпочили! Велика подяка організаторам!
Р.S. Тінь Сонця рулить! ;-)
Цитата
 
 
#1 Дьома 16.09.2009, 17:25
файно. круті гурти все ближче підбираються і до нас!
Цитата
 

Додати коментар