Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 51 гостей на сайті

Реклама

Культура

В Копичинці прибули "Фараони"

В неділю, 25 листопада, в нашому місті відбулось чи не найбільше театральне свято останніх років. Саме в цей день на сцені Центру Культури і Дозвілля відбулась прем'єра вистави "Фараони". Для Мар'яни Репко це перша режисерська робота, котру зрештою оцінили копичани.

28.11.2012 - додано велику кількість фотографій

 

Андрій Мацевко побував в "Республіці"

 3 листопада на копичинецьку дискотеку "Республіка" завітав Андрій Мацевко, відомий своїми незвичними виступами у відомих телевізійних талант-шоу Х-фактор та Україна Має Талант, де Андрій оголосив себе народним артистом України :). У цей вечір виконавець веселив копичинецьку молодь, а також охоче роздавав автографи. Декілька фотографій з вечора далі.

 

На Копичинці насунулась "хвиля ностальгії"

В неділю, 5 серпня в Центрі Культури і Дозвілля відбувся концерт "На хвилях ностальгії", котрий за сумісництвом став прощальним концертом старшої групи ансамблю танцю "Первоцвіт", котрий неодноразово тішив копичан та завойовував найрізноманітніші нагороди у всеукраїнських і міжнародних фестивалях. Детальний фоторепортаж далі.

 

Копичани побачили "ТойХтоПройшовКрізьВогонь"

 У вівторок, останній день липня, копичинчани мали нагоду познайомитись з фільмом українського режисера Михайла Іллєнка - «ТойХтоПройшовКрізьВогонь». Правда, цього разу негода стала на заваді перегляду під відкритим небом. Але стіни театрального кафе, що у ЦКіД, створювали неповторну атмосферу затишку.

 

Славетний тенор з Копичинець

Клим Чічка-Андрієнко народився 19 липня 1885 року в Копичинцях. Тут пройшло його дитинство, звідси бере початок життєва дорога людини, що своїм талантом прославила український народ, мелодійний спів якого високо оцінила Європа, якому аплодували в найбільших театрах світу.

 

В парку біля лісництва відсвяткували свято Петра і Павла

Вже вдруге у парку біля лісництва відбулись святкування свята Петра і Павла. Як і тогоріч, так і цього року участь в імпровізованому концерті взяли місцеві таланти. Зокрема на сцену піднялись як наймолодші учасники, котрі співали, розказували вірші, грали на музичних інструментах, так і більш професійні старші колеги з ВІА "Нівроку". Короткий фоторепортаж далі.

 

В Копичинцях вперше пройшла ніч українського кіно

Купальська ніч в Копичинцях і околицях була справді насиченою. В Чагарах в цей вечір відбувався фестиваль сільської молоді, в Копичинцях, доречі вперше, проходив фестиваль українського кіно "Відкрита ніч" Дубль 16. Цього року, фестиваль суттєво розширив свої географічні межі, тому фільми мали змогу переглянути не лише жителі Києва, Львова але й такого маленького міста як Копичинці.

 

Купальська феєрія у Чагарах 2012

6 липня в селі Чагарі, що поблизу Копичинців відбувся вже 4-й по рахунку фестиваль сільської молоді "Купальська феєрія". Як і кожного року, так і цього фестиваль зібрав чимало учасників та гостей зі всієї області та України. 

07.07.2012 - додано відео

08-10.07.2012 - додано сюжети каналів ТТБ, TV4, ZIK про фестиваль

11.07.2012 - додано фотографії від Олекси Іванкова

 

Петро Чорний в "Орисі" безкоштовно розвеселяв гостей на весіллі

Кілька днів тому в готельно-туристичний комплекс "Орися", що на Гусятинщині, з сольним концертом завітав Петро Чорний – душа циганської пісні, серце пісенної культури, талановитий народний артист України. Хоча "Орися" вже традиційно мало не щомісяця дивує схожими творчими вечорами, приємно, що ця зустріч виявилась найтеплішою, і, мабуть, ще надовго залишиться у серцях вдоволеної публіки.

 
Сторінка 7 з 37