Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 34 гостей на сайті

Реклама

Культура

Коляда та колядники

Проминув старий рік і вже весь світ живе в новому - 2007 році. Але зазвичай в Україні це свято не було "першим" зимовим. Найголовнішим все таки вважалось - Різдво Христове, яке було багате своїми традиціями та звичаями.

 

 

Діти - квіти життя

В неділю 17 грудня відбувся показовий концерт Копичинської музичної школи ім. Клима Чічки-Андрієнка. Виступи пройшли в малому залі ЦКіД м. Копичинці. Так як виступ не афішовувався, то глядачами виступали, крім самих учасників, тільки їхні батьки та родичі. Але незважаючи на це, концерт відбувався під бурхливі оплески та схвальні вигуки. У вдячність, виконавці старались показати все на що вони здатні, а інколи навіть перевершити себе.

 

„Мойсей” устами театру поезії

Щойно завершився концерт присвячений 150-річниці з дня народження Івана Франка. Великий Каменяр заслужив тієї сильної любові, яка вилилась у діях та вміннях копичинецьких талантів. Глядачі, що прийшли вшанувати пам’ять митця, співали разом пісні Франка, а тривожні звуки поезії зігрівали їхні душі. Вражаючою була постановка на поему „Мойсей”, яку виконав народний театр поезії „Слово”
 

„Я жива, здорова, ну і нормально”

Образ „зірки” персонажу інтерв’ю аж ніяк не властивий. Саша Кольцова – розумна людина, яка багата талантами. Саме тому її люблять мільйони сердець вірних шанувальників. А гурту „Крихітка Цахес” безмежно подобається бути на одній сцені з нею. Саша щаслива не зважаючи на дрібниці і продовжує займатися улюбленою справою.

 

"Крихітка Цахес". Скоро буде інтерв`ю...

Двічі сайт намагався розширити аудиторію завдяки інтерв’ю із зірками укр. естради: а саме з гуртом „Світозари” та Оксаною Пекун. І жодного разу ніхто навіть не відгукнувся, і ніхто не приєднався до запропонованої розмови. Шкода... Можливо цього разу врешті зрозуміють, що це і справді інтерв’ю з відомою людиною, а не вигадка автора (тобто мене ). Готуйтеся, бо тепер у нас буде розмова з більш зірковішим співрозмовником, а точніше з співрозмовницею. Хто ж це? Вона – добрий янгол на українській сцені, хоч за походженням росіянка. Поважає обидві мови, але співатиме лише тією, що подобається. Вона – Саша Кольцова із популярного гурту „Крихітка Цахес”. Скоро буде...

 

„Хочеться більше спілкуватись”

Оксана Пекун зараз перебуває у творчій відпустці. Планує випустити новий, професійно зроблений альбом, а також повернутися на телебачення. Осінь для неї – це сезон прощань і зустрічей, до того ж у цю пору святкує день народження. Обожнює цікаві подарунки та приємні сюрпризи. Любить куховарити та гостинно пригощає друзів смачненькими стравами. Цікаві інтерв’ю та зустрічі проводить у кав’ярні, запиваючи їх американським капучино. Оксана – приємна у спілкуванні, але останнього, через постійні гастролі та концерти, їй катастрофічно не вистачає. Любляча матір та цікава співрозмовниця. Весела та життєрадісна людина.

 

Оксана Пекун розповідає...

Дорогі відвідувачі сайту kopychyntsi.com.ua . Не встигли ми оговтатися після цікавої веб-розмови із "Світозарами", як вже завтра на нас чекає інтерв`ю по телефону з Оксаною Пекун. Тернопільська співачка, ім`я якої перекладається як "гостинна", відповість на ваші запитання. Зараз Оксана живе в Києві, виховує донечку. Працює на Першому національному. Хочете дізнатись що з цього правда, а що ні, то поспішіть, щоб встигнути до 29 листопада, поставити запитання зірці. Не гайте часу, не втрачайте такої можливості.

 

 

Lilja 4-ever

Найгірше коли людину позбавляють найціннішого. В різних випадках це найцінніше буває чимось різним, залежно від того, чого ж саме вас позбавляють. Але, безсумнівно, найціннішим для кожного є свобода, воля! Коли можна піти хоч на всі чотири сторони. Так от у фільмі „Ліля назавжди” якраз описується те, як просту дівчину позбавляють волі. Зумисне – шляхом поневолення. І зовсім випадково, через чийсь егоїзм.

 

 

Поговоримо про "Світозари"

Гурт “Світозари” створено у 1986 році, у м. Підгайці. Вони з початку кар`єри виграли декілька гран-прі фестивалей, подорожують з гастролями по Україні, Росії, США та інших країнах. Не раз приїжджали з концертом і до Копичинців. Хочете дізнатись більше? Тоді заходьте у неділю, 26 листопада, з 20.00 до чату і спілкуйтеся з учасником гурту “Світозари” Олександром Хрипливим.

 

Книжник, Київ, Львів, Україна...

Книжковий ярмарок, чи то пак ярмарка, мабуть, зовсім ніяк не відчула того, що я її відвідав. Я не скупив її повністю, не спалив, що не менш важливо, не закрив вхід до виставки книжок своїм тілом, чи якимось старезним холодильником. Ні. Я просто туди поїхав. Не те, щоб я їхав туди з ціллю купити якусь конкретну книжку, якогось конкретного автора. Зовсім ні. Я просто поїхав, бо хотів. Мусив порівняти. Зазначу, що мову веду про Київський книжковий ярмарок, що от відбувся щойно. А порівнював я з Львівським форумом книговидавців, також цьогорішнім.

 
Сторінка 36 з 37