Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 38 гостей на сайті

Реклама

Культура

Сьогодні - всесвітній день культури

23 березня — всесвітній день працівників культури та аматорів народного мистецтва. Тому від колективу інформаційно-розважального порталу kopychyntsi.com.ua вітаю усіх хто працює у сфері культури нашого міста. Низький уклін аматорським та народним колективам ЦКіД, художнім групам Будинку школяра, музичної та загальноосвітніх шкіл.

 

Чи бути фестивалю "Копита-фест"???

Під час обговорення статті „Скинемося на бензопилу?” в одному із коментарів з’явилася ідея створення музичного фестивалю. Тема зачепила багатьох читачів і одразу створено розділ на форумі уже з запланованою назвою фесту „Копита-фест”. Та чи є ця ідея вдалою, можливо, нашому місту вона не під силу, або ж взагалі не потрібна. І, якщо вдасться втілити цю ідею, то як би відбувалося свято? Про це – далі у спецтемі.

 

Що роблять соколи?

Багато хто з нас чув про таку організацію як „Соколи”. Така організація створена і в Копичинцях. Багато хто бачив представників даного об’єднання на різних заходах в нашому місті. Але мало хто знає, що то є таке насправді і з чим його їдять.

 

 

Дискофакти

Вже звичним явищем стають фоторепортажі з місцевої дискотеки „Техностиль”. Світське життя сучасної молоді проходить саме там. У когось день народження – то гості прямують на дискотеку; святкують випускний – дорога веде також туди. Тому, без пляшок пива та крапель шампанського по всьому залі не обійтись. А коли дискотека припадає ще й на велике свято, то картина виглядає приблизно так...

 

"Калі-Юга" порвала закоханих глядачів

Для повного салату неймовірної музики та виступів на недільному концерті не завадило додати і ще один інгредієнт. Цією перчинкою, скоріше перцями, стали чотири хлопці із відомої в певних колах рок-групи „Калі-Юга”. Музиканти виконали декілька пісень, на більше забракло визначеного керівництвом та іншими умовами часу. Але й цього вистачило, щоб зачарувати серця спраглих до справжньої музики слухачів.

 

Мега-концерт!

У минулу неділю до міста завітало ще одне велике свято. Але цього разу зробили його своїми силами. В організації святкового дійства, що приурочене до Дня св. Валентина, також допомагали студенти та випускники Теребовлянського музичного училища. Глядачі побачили багато цікавих сцен і стільки ж почули хорошої музики. Фотографій дуже багато. Частину їх побачите у сьогоднішньому фоторепортажі.


 

Слухай українське!

Зараз часто чую такі вислови, типу  „Чувак, ти чув групу Факультет?!!!, послухай, це просто супер”, чи „В тебе нема часом Полинового поля, чув що дуже класна група?!”, таке та  інше в цьому ж дусі. Ви спитаєте: „Хто і що це таке?”. Я скажу - це відгуки про сучасну українську музику, яка, на мою думку, має шалену популярність.

 

 

Вишивка – лице України

Українська народна вишивка − унікальне явище духовно-матеріальної культури нашого народу. Впродовж сторіч-тисячоліть в народній вишивці знаходили і, на щастя, знаходять відображення думки і настрої людини, що її творила, краса природи, полохливий світ думок майстринь, їх мрійливі сподівання на кращу добру долю, людські вірування, оберегова символіка речей, позначених візерунком голки з ниткою.                                             

 

Мовна порада

Шановний читачу інформаційно-розважального порталу kopychyntsi.com.ua, настав час розглянути мовні аспекти правильного вживання та відмінювання іменника „Копичинці”. Часто правила української мови забуваються, а то й нехтуються, тому не дивно чути неправильні мовні конструкції з уст громадян. Як правильно вживати іменник „Копичинці” у родовому відмінку: Копичинців, чи Копичинець? А як слід називати мешканців міста: копичинчани, чи копичани? Про це та інше дізнаємось далі.       

 

Щедрий вечір - Святий вечір

Святий вечір — одне з найбільш шанованих зимових свят. Головне його дійство, спільна вечеря всього роду, зберегло прадавню символіку зустрічі нового сонячного року. І хоча впродовж віків ці традиції і звичаї змішалися з церковними обрядами, однак наскрізною особливістю Святвечора залишилася народна магія, пов'язана з вірою в сили природи.               

 
Сторінка 35 з 37