Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 38 гостей на сайті

Реклама

Культура

Знову кращі!

17 листопада в м. Києві, в палаці мистецтв “Український дім” відбувся заключний концерт VI Всеукраїнського фестивалю художніх колективів “Просвіти”. Ми мали можливість ознайомитись з самодіяльним та автентичним мистецтвом колективів із всіх областей України.

 

Приватне скородинство Мар`яни Савки

Ця напівжартівлива цитата зі спільного проекту Мар’яни Савки і Маріанни Кіяновської «Кохання і війна» насправді висвітлює лише одну сторону її єства. Мар’яна — автор п’яти книг поезії, трьох книжечок віршів для дітей, головний редактор і співзасновник «Видавництва Старого Лева».
Її вабить містика, бо це єдине, нерозгадане й неусвідомлене, неторкане (хіба лише всесвітом) явище, що утаємничує і дозволяє відчувати…


 

Народний режисер з Копичинців

При моніторингу інформаційних джерел в Інтернеті багато зустрічається матеріалів, які певною мірою стосуються нашого міста - Копичинці. Для прикладу публікуємо знайдену статтю про виступ Копичинецького народного театру імені Богдана Лепкого, в той час керівником якого був заслужений український режисер, Орест Савка.

 

"Дивограй" тепер "народний"!

11-го листопада на сцені Будинку культури відбувся звіт ансамблю «Дивограй», в честь 5-річної творчої діяльності та надання статусу «народного».

 

Марія Лозинська: "Бути потрібною всупереч"

Спогади першої актриси західноукраїнського кіно Марії Лозинської. Пані Марія Лозинська (з дому Сафіян) народилася у священичій родині в маленькому містечку Копичинцях на Поділлі. У роки війни змушена була емігрувати до Німеччини, а потім до США.   

 

X3M. Kopychyntsi style

Ну от прийшли нарешті літні канікули і кожен „зходить з розуму” як може. Цей раз ми вирішили продемонструвати екстрим-тусовку в рідному місті. Як відомо серйозних таких тусовок в нас нема, але завжди є люди які погоджуються повеселитись, показуючи, що вони екстримали. Шо з того вийшло дивись далі

 

 

Жінки, коти і квіти Наталії Собкович

Копичинецький музей завжди прагне відкривати нові сторінки у своїй роботі. Хоч музей театрального мистецтва, але тут проводяться різнопланові виставки: виставки пасок, писанок, археологічних та етнографічних пам’яток. І от зараз там відкрилась виставка живопису тернопільської художниці, головного спеціаліста по музеях Наталки Собкович.

 

 

Персональна виставка

У Копичинецькому музеї театрального мистецтва відкрито персональну виставку головного спеціаліста культури облдержадміністрації, мистецтвознавця Наталії Собкович. Пані Наталію у Копичинцях знають як відомого і талановитого майстра. Тому на її виставку під назвою " Жінки, коти і квіти" приходить багато відвідувачів, особливо жінок і дітей. На виставці представлено 35 робіт живопису, ткацтва, батіку. Це вже п′ята персональна виставка художниці.

Матеріал взятий із сайту: УхРадіо

 

Як вдягається молодь Копичинців?

Не секрет, що теперішня молодь у будь-чому ходити не збирається. Вона, все ж таки, цікавиться новинками моди і дуже часто оновлює свій гардероб. Смаки у всіх різні і це ні трохи не дивно. Бо хтось надає перевагу оригінальним речам, а хтось піддається спокусі популярного жанру: що всім подобається, то й мені повинно сподобатися. Цікаво, як вдягається молодь Копичинців? Спробуємо дізнатися про це далі.

 

 

З рідною мовою поруч...

Вона народилась із книжкою в руках. І вже протягом кільканадцять років із нею поруч. Мова іде про чарівну поетесу, мовознавця, уродженку нашого міста – Мар’яну Савку. Народилася вона у день рідної мови. Улюбленою книжкою Мар’яни в дитинстві була повість про Пеппі Довгопанчоху. Книжки її „Видавництва Старого Лева” дуже подобаються дітям. Мар’яна – взагалі людина вдячна, але найбільше за все вона вдячна Господу Богу.

 

 
Сторінка 34 з 37