Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 43 гостей на сайті

Реклама

Культура

Бумбокс у файному місті

У неділю 17 лютого у Тернополі відбувся виступ гурту «Бумбокс».
Я був там, дуже сподобалось, тому вирішив написати статтю.

 

Боді-арт: мистецтво тіла

Боді-арт. Здається, це щось знайоме і в ту ж хвилину не повністю. Для мене боді-арт уособлював лише художній розпис тіла, а, виявляється, що тут стільки різновидів, аж голова іде обертом :) Вважаю, що справжній боді-арт – ціле мистецтво. Адже вимагає від людини, яка ним займається, повної зосередженості, любові до своєї праці, а також фантазії.
 

Олег Собчук: "У групі "С.К.А.Й." я самоучка"

Мабуть, немає такого тернополянина, котрий не знайомий із музичною творчістю гурту "С.К.А.Й." чи бодай взагалі не чув про них. Вокаліст Олег Собчук розповів "Номер один" про свій особистий бік життя, який не стосується музики. Хоча про останнє все ж таки не промовчав. Ще б пак, адже Олег живе музикою, і ми завдяки пісням "С.К.А.Й." можемо у цьому пересвідчитися.

 

Концерт до Дня Св. Валентина

Виявляється, копичани настільки полюбляють День Св. Валентина, що 17 лютого провели концерт в його честь. Учасниками дійства стали жителі нашого містечка і студенти теребовлянського вищого училища культури.


 

Графіті: мистецтво чи псування стін?

Так що ж таке графіті? Хуліганство чи просто пошук гострих відчуттів, мистецтво чи псування стін?Це досить цікава тема, адже витвори райтерів (ті, хто малюють графіті) ми бачимо кожного дня. Перш за все, потрібно пояснити, що означає саме слово «графіті», звідки все почалося.

 

«Первоцвіт» підкорив Прилуки!

В цю зимову (хоча по погоді і не дуже скажеш) пору збільшив свої мистецькі надбання дитячий зразковий ансамбль танцю "Первоцвіт" м. Копичинці. Цього разу ми відвідали Чернігівську область, а саме м. Прилуки, де взяли участь у всеукраїнському конкурсі "Мистецькі барви". Тітка фортуна знову всміхнулася "Первоцвіту", зробивши їх вкотре володарями Гран-прі.
 

День злуки: святкування у Копичинцях

22 січня Україна святкуватиме історичне возз’єднання «двох країн»: Західно-Української Народної республіки та Української Народної Республіки, між якими у 1919 році був підписаний Акт злуки. Копичинці пам’ятають про це свято, тут щороку зусиллями творчих колективів та ініціативних людей міста проводяться урочистості до Дня злуки.

 

Солодка колядка від «Хрещатика»

12 січня до залу Копичинецького ЦКіД завітали гості із столиці України – Києва. Муніципальний хор «Хрещатик», одним із засновників якого є наш земляк Михайло Мацієвський, представив копичанам двогодинну прелюдію зі співів колядок і новорічних пісень, віншуванням, виконанням різдвяних традицій.
 

Філософ Націоналізму

Сьогодні минає 114 річниця від дня народження українського політичного діяча, філософа, визначного діяча ОУН, ідеолога Організації Українських Націоналістів, члена Проводу Українських Націоналістів - Юліана Вассина (12 січня 1894-1953)
 

«Різдвяна вечірка» і наша молодь

Вчора, на саме Різдво, у приміщенні танцювального залу ЦКіД відбулась святкова тематична «Різдвяна вечірка». Як і було заплановано заздалегідь, до плану вечірки включили колядки, щедрівки, піднесені духом пісні. Протягом свята на проекторі, який вже вкотре люб’язно надає комп’ютерний клуб «kopy.com», транслювався сайт міста kopychyntsi.com.ua, кліпи та різдвяні мюзикли. Також мав виступити вертеп, але його коляду перервала «тиха» глядацька аудиторія. Подробиці свята – за детальніше.

 
Сторінка 32 з 37