Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 75 гостей на сайті

Реклама

Культура

Перемога в конкурсі "Краща книжкова виставка у книгозбірнях для дітей Тернопільської області

Копичинецька міська бібліотека для дітей здобула перемогу в конкурсі "Краща книжкова виставка
у книгозбірнях для дітей Тернопільської області". Дорогі діти, шановні дорослі, копичинчани і не копичинчани - всі, хто вболівав за участь Копичинецької міської бібліотеки для дітей в конкурсі "Краща книжкова виставка у бібліотеках для дітей Тернопільської області". Пригадаємо ще раз. Ми виставляли літературно - мистецький диптих на тему: "Лемківське коріння в українській землі"

 

8 листопада - прем'єра вистави "Лікар не по своїй волі"

 8 листопада 2015 року, у Центрі Культури і Дозвілля нашого міста відбудеться прем'єра комедії  "Лікар не по своїй волі" Жана Батіста Мольєра у постановці Копичинецького народного драматичного театру ім.Б.Лепкого. Початок о 18.00, вхід - 20 грн. Довідки за телефоном – 4-18-73

 

13 вересня в Копичинцях покажуть "Сватання на Гончарівці"

 В неділю,13 вересня 2015 року,о 19:00 годині в приміщені Копичинецького Центру Культури і Дозвілля відбудеться музична комедія Григорія Квітки-Основ'яненка Тернопільського академічного театру ім.Т.Шевченка "Сватання на Гончарівці". Ціна квитка – 20 грн. Квитки можна попередньо придбати в касі будинку культури.

 

Кінофестиваль "Відкрита ніч" - 2015 у Копичинцях відбувся

Погода, техніка та інтернет не підвели, а решта залежить тільки від нас самих.

 

Фестиваль Відкрита Ніч 2015 у Копичинцях

Знову хороші новини для любителів кіно. Черговий раз наше місто прийматиме фестиваль Відкрита Ніч. Початок 27 червня о 21.00 на міському стадіоні. У програмі – фінал конкурсу від 1+1 медіа «THE NEXT BIG THING-2014» і вже традиційний нічний перегляд конкурсної програми. Беріть із собою каремати, спальники, коцики і хороший настрій. На випадок поганої погоди все відбудеться в ЦКіД.

Офіційна подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1458543037792695/

 

1 червня - концерт Юрія Карпіша!

 1 червня о 17:00 год. в приміщені Центру Культури і Дозвілля м.Копичинці - концерт Юрія Карпіша, талановитого копичинецького музиканта! Запрошуємо усіх копичинчан та гостей міста!
Вхід ВІЛЬНИЙ!

 

У музеї – майстер-клас із рзфарбовування копичинецької писанки

 Копичинський музей театрального мистецтва у вівторок, 7 квітня, на Благовіщення запрошує на святковий майстер-клас "Писанка по копичинецьки". Адже з давніх-давен в Копичинцях була своя традиційна улюблена писанка "грабельки". Для цієї писанки яйця традиційно ділилися двома південниками та рівником на вісім полів, а орнамент розміщувався на перехрестях основних ліній,творячи в такий спосіб шість "грабельок" різних форм. Всі бажаючі можуть прийти і спробувати самотужки написати таку та й інші писанки. Велике прохання, по можливості, принести яйця! Чекаємо вас у музеї о 14.00!

 

"Кобзар" - духовний скарб народу

8 березня в приміщенні Копичинського центру культури та дозвілля відбувся урочистий вечір "Борітеся-поборете! Вам Бог помагає!" присвячений 201-роковинам від дня народження Т.Г.Шевченка.

 

У Копичинцях покажуть фільм Леоніда Кантера "Добровольці Божої Чоти"

 

У понеділок, 9 лютого о 21.00 в приміщенні Центру Культури та Дозвілля відбудеться показ документального фільму
режисерів Леоніда Кантера, Івана Яснія "Добровольці Божої Чоти". Фільм представлятиме сам режисер. Вхід за доброчинними внесками.

 

У неділю - презентація збірки поезії "Не мовчімо"

У неділю, 01.02.2015р. о 16.00 в приміщені Копичинецької міської бібліотеки для дорослих відбудеться презентація збірки традиційної української патріотичної поезії "Не мовчімо" літературного збіговиська "Delirium".

 
Сторінка 2 з 37