Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 41 гостей на сайті

Реклама

Культура

"Літературний Тернопіль" нагородив лауреатів

Традиційно під завісу року вже всьоме журнал "Літературний Тернопіль" преміював за підсумками 2015-го своїх кращих авторів у галузях поезії, прози та публіцистики.

Премії отримали Оксана Дяків за добірку поезій "Ідуть у бій супроти супостата" (№3), Галина Шулим за роман "Коли пече зрада" (№3, 4) та о.Василь Погорецький за есеї "Рефлексії на фінішній прямі", "Молитва за Україну" і "таїна цвинтарної буттєвості" ("2, 3, 4). Відзначив видавець і головного редактора часопису, заслуженого діяча мистецтв України Богдана Мельничука і Катерину Теличин та Ігоря Максимлюка - за комп'ютерний дизайн та верстку видання.

 

Перемога в конкурсі "Краща книжкова виставка у книгозбірнях для дітей Тернопільської області

Копичинецька міська бібліотека для дітей здобула перемогу в конкурсі "Краща книжкова виставка
у книгозбірнях для дітей Тернопільської області". Дорогі діти, шановні дорослі, копичинчани і не копичинчани - всі, хто вболівав за участь Копичинецької міської бібліотеки для дітей в конкурсі "Краща книжкова виставка у бібліотеках для дітей Тернопільської області". Пригадаємо ще раз. Ми виставляли літературно - мистецький диптих на тему: "Лемківське коріння в українській землі"

 

8 листопада - прем'єра вистави "Лікар не по своїй волі"

 8 листопада 2015 року, у Центрі Культури і Дозвілля нашого міста відбудеться прем'єра комедії  "Лікар не по своїй волі" Жана Батіста Мольєра у постановці Копичинецького народного драматичного театру ім.Б.Лепкого. Початок о 18.00, вхід - 20 грн. Довідки за телефоном – 4-18-73

 

13 вересня в Копичинцях покажуть "Сватання на Гончарівці"

 В неділю,13 вересня 2015 року,о 19:00 годині в приміщені Копичинецького Центру Культури і Дозвілля відбудеться музична комедія Григорія Квітки-Основ'яненка Тернопільського академічного театру ім.Т.Шевченка "Сватання на Гончарівці". Ціна квитка – 20 грн. Квитки можна попередньо придбати в касі будинку культури.

 

Кінофестиваль "Відкрита ніч" - 2015 у Копичинцях відбувся

Погода, техніка та інтернет не підвели, а решта залежить тільки від нас самих.

 

Фестиваль Відкрита Ніч 2015 у Копичинцях

Знову хороші новини для любителів кіно. Черговий раз наше місто прийматиме фестиваль Відкрита Ніч. Початок 27 червня о 21.00 на міському стадіоні. У програмі – фінал конкурсу від 1+1 медіа «THE NEXT BIG THING-2014» і вже традиційний нічний перегляд конкурсної програми. Беріть із собою каремати, спальники, коцики і хороший настрій. На випадок поганої погоди все відбудеться в ЦКіД.

Офіційна подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1458543037792695/

 

1 червня - концерт Юрія Карпіша!

 1 червня о 17:00 год. в приміщені Центру Культури і Дозвілля м.Копичинці - концерт Юрія Карпіша, талановитого копичинецького музиканта! Запрошуємо усіх копичинчан та гостей міста!
Вхід ВІЛЬНИЙ!

 

У музеї – майстер-клас із рзфарбовування копичинецької писанки

 Копичинський музей театрального мистецтва у вівторок, 7 квітня, на Благовіщення запрошує на святковий майстер-клас "Писанка по копичинецьки". Адже з давніх-давен в Копичинцях була своя традиційна улюблена писанка "грабельки". Для цієї писанки яйця традиційно ділилися двома південниками та рівником на вісім полів, а орнамент розміщувався на перехрестях основних ліній,творячи в такий спосіб шість "грабельок" різних форм. Всі бажаючі можуть прийти і спробувати самотужки написати таку та й інші писанки. Велике прохання, по можливості, принести яйця! Чекаємо вас у музеї о 14.00!

 

"Кобзар" - духовний скарб народу

8 березня в приміщенні Копичинського центру культури та дозвілля відбувся урочистий вечір "Борітеся-поборете! Вам Бог помагає!" присвячений 201-роковинам від дня народження Т.Г.Шевченка.

 

У Копичинцях покажуть фільм Леоніда Кантера "Добровольці Божої Чоти"

 

У понеділок, 9 лютого о 21.00 в приміщенні Центру Культури та Дозвілля відбудеться показ документального фільму
режисерів Леоніда Кантера, Івана Яснія "Добровольці Божої Чоти". Фільм представлятиме сам режисер. Вхід за доброчинними внесками.

 
Сторінка 2 з 37