Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 50 гостей на сайті

Реклама

Культура

Обнова 2011 - етно-духовний фестиваль Буковини

 Настало літо, а отже час фестивалів і розваг. Так вже історично склалось, що ми традиційно гуляємо і святкуємо на різних фестивалях. Цьогоріч першим став фестиваль "Обнова", котрий традиційно проводиться в м.Чернівці.

 

Творчий вечір Савки Б.М. Відео

 Пам'ятаєте ми писали про творчий вечір Савки Богдана Михайловича, що відбувся 29 квітня 2011 року в приміщенні актової зали школи №2. Цього разу до нас потрапило відео, котре пропонуємо вам для перегляду.

 

Перший випуск гімназистів із школи-гімназії 2011

Вчора, 29 травня в місті Копичинці відбувся ще один випускний вечір. Цього разу святкувала школа-гімназія, котра цьогоріч мала особливий випуск, адже цьогоріч зі школи випускались перші гімназисти. Як і в школі №2 так і тут, учні почали збиратись біля школи, потім пішли в церкву на Горі і вже звідти безпосередньо в зал ЦКіД.

31.05.2011 - додано відео

 

Найсвятковіший день у випускників школи №2

Вчора був найзворушливіший вечір для випускників 2011 року школи №2. Традиційно в залі Центру Культури і Дозвілля зібрались вчителі, учні, батьки та прості копичани щоб разом з цьогорічними випускниками розділити радість у такий урочистий момент. Хоч і було зазначено початок о 18.00, розпочалось все дещо пізніше. Сказати щоб зал був повний це не сказати нічого - людей було стільки, що місцями не було навіть де стояти. Про те, як проходило свято читайте далі.

 

День Героїв та річниця перепоховання Т.Г.Шевченка

 23 травня в нашому місті відбулось святкування Дня Героїв - свято честі, слави і пам'яті, а також відзначення річниці перепоховання Т.Г.Шевченка. В цей день відбулась поминальна панахида біля пам'ятника кобзарю, а також на цвинтарі біля могили Українських Січових Стрільців. Фоторепортаж далi.

 

У копичан гран-прі і кілька 1-их та 2-их премій фестивалю "Пісенні Медобори"

 21 – 22 травня 2011 року вже в котре на Гусятинщині проходив ІХ Всеукраїнський фестиваль дитячої, юнацької та молодіжної творчості «Пісенні Медобори - 2011». Цьогоріч у фестивалі прийняли участь понад 300 учасників .Це конкурсанти як з нашого району, так і з м.Івано – Франківськ, м.Тернопіль, м.Теребовля, м.Каланчак Херсонської обл., м.Миргород Полтавська обл., м.Чемерівці Хмельницької обл. Конкурс проходив у таких номінаціях : хореографічний жанр, вокальний жанр, вокально – інструментальний жанр, розмовний жанр, інструментальний жанр.

 

Визначено переможців дитячого конкурсу на кращий малюнок та твір у «Медоборах»

 У дитячому конкурсі на кращі твір та малюнок «Людина та ліс», який проходив протягом травня у Природному заповіднику «Медобори» взяли участь 138 учнів. Учні представили 22 твори та 116 малюнків. Перше місце за малюнок «Перший раз на прогулянці» в учениці 3-Б класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» м. Копичинці Єлизавети Якубяк (на фото).

 

Тим, хто дружить з книгою

 Книги - морська глибина,
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить».

- такими словами І.Я.Франка розпочалися урочини з нагоди нагородження переможців конкурсу «Читайлик» Копичинецької міської бібліотеки для дітей, який відбувся у приміщенні міського Центру культури і дозвілля. На свято з подарунками приїхали гості з Тернополя: директор обласної бібліотеки для дітей Надія Новіцька та видавець, лауреат Міжнародної літературної премії «Тріумф», директор Тернопільського видавництва «Джура» Василь Ванчура. Переможців конкурсу Василь Ванчура запросив у м.Тернопіль на ярмарку книги, де їм буде вручено ваучери на 100 грн. для придбання цікавих книг.

 

Читайлик 2011

Зовсім недавно ми анонсували про захід, котрий відбувався 28 квітня в ЦКіД і мав назву "Читайлик нагороджує переможців", що організовувала копичинецька бібліотека для дітей. До вашої уваги кілька фотографій далі

 

Учні шкіл на фестивалі книги у Тернополі

Вчора, 2 травня 2011 року учні 3-А класу школи-гімназії (ІІІ місце у конкурсі "Читайлик 2011") разом з учнями із школи №2 м.Копичинці побували на ІІ фестивалі української книжки "Джура фест". Діти мали змогу познайомитись із книгами різних видавництв, а також придбати цікаву літературу для читання. Також мали нагоду відвідати обласну дитячу бібліотеку, де проходила зустріч із поетесою Л.Вознюк і презентація її нової книги "Парасольки для фасольки". На завершення було проведено маленьку екскурсію вулицями Тернополя.

 
Сторінка 11 з 37