Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 40 гостей на сайті

Реклама

українА

всім писакам од і майстрам пафосу присвячується….


…..О боже, всесильний і всемогутній, не досить того що тебе нема так ти ще й є(zic!), дай щестя і здоровля а найголовніше розуму нашій неньці україні бо ми такий нещасний і богом забутий народ, бо ми не вміємо нічого окрім того аби нити і закликати до бунту і тільки ми українці можемо мільйонним тиражем зібратись на цих довбаних майданах -- покричати ««…ко, …ич чи ше там хтось» наш прекрасний і злегка божественний» і не піти далі, вислухати море обіцянок штибу: «ой ну, люди, ну ви знаєте, але ну так вийшло, ну все тепер все буде по-чесному, ну от сьогодні ше нє, але завтра, нє от навіть підказують сьогодні ввечері і далі все буде по-чесному» повірити, знаючи що так не буде, бо не міняється нічого за один день і розійтись по домівках, бо завтра на роботу( а на роботу треба йти, бо там гроші, яких хоча й не платять, але дуже сильно обіцяють).


…Тільки ми можемо вірити в те що наша мова якась там дуже красива, десь там на якомусь конкурсі на якомусь дуже високому місці колись, хоча краса ніколи місцями не вимірювалась і ніколи не була досягненням а завжди була даністю, це як краса дівчини яка ніяк не є її заслугою.


….Тільки ми по два береги Дніпра можемо доводити один одному хто був кращим червоні чи червоно-чорні… забуваючи, що всі, навіть найбільш вмотивовані різними там медальками, орденами і календариками з вождями військові і навіть ті які вважають себе і яких вважають героями були жертвами режимів…


….Тільки ми можемо дивитись улюблений телесеріал під назвою «новини», бідкатись про своє нещасне життя, вивчати конституції, вірити в демократизацію рабовласницького ладу, але продовжувати бути рабами, і що найстрашніше в душі.


….Якщо тобі не подобається влада не забувай, що вона лише дзеркало суспільства і якщо ти бачиш, що там крадуть, беруть хабарі вбивають і м’яко кажучи не зовсім відповідають моральним критеріям різних світових релігійних організацій, то подивись навколо і побачиш те ж… люди довкола теж крадуть, теж беруть хабарі, теж самостверджуються і теж вбивають як фізично так морально інших. При чому в улюблених релігійно-духовно-фінансових організаціях теж (о як гірко це декому чути)! Віра сліпа. Це її природа і метаФізика. Умовно, просто хтось краде колесо від трактора, хтось трактор, хтось 10 тракторів а хтось колгосп. При чому той хто вкрав колесо каже що той хто вкрав колгосп поганий не тому що він справді поганий а просто тому що тому пожастило більше( заздріть однако).


…Звичайно, може ці вищеперечислені риси ментальності притаманні не лише для українців, але коли ти українець то шукай проблеми в собі, а не з»їжджай на те, що москалі, жиди, поляки, масони , фараони, інопланетяни, неандертальці, мавпи, інфузорії-туфельки і так далі погані і капєц як заважають жити і розмножуватись в нашій псевдо- незалежній і, типу, демократичній жовто-блакитній Україні.


…Незалежність і Свобода, це бл##ь два різних слова.

Свобода в душі а незалежності не буває. Бути незалежним ні від кого неможливо, а бути Вільним – це, можливо, мета яка тримає на собі піраміду людських цінностей зі всіми її заохоченнями людей грошима, славою і так далі.


…Якщо ТИ хочеш, щоби довкола щось змінилось сядь(ляж, стань) і трохи подумай(це корисно)( ПРО СЕБЕ) і ДІЙ!!!!!!!!!

Коментарі:

Коментарі  

 
#29 мавпа 14.06.2007, 19:00
і нас
Цитата
 
 
#28 бегемот 14.06.2007, 18:59
а чо нас придумали українці
Цитата
 
 
#27 нечай 14.06.2007, 18:53
нормальне цивілізоване життя обох берегів Дніпра це не ідея а задача мінімум!
мова, гімн, прапор, герб це стосується швидше форми ніж змісту!і ше якшо цікаво піди в музей ханенків(метро університет) на виставку японської культури. і попробуй після цього скажи шо катерина білокур це дуже круто.
Цитата
 
 
#26 admin 14.06.2007, 12:03
ну чого не є, якраз є просто не всі хочуть в це вірити і визнати...
Цитата
 
 
#25 нечай 14.06.2007, 01:28
бляха муха а я то думав слухай ти ж сам сказав це те що може але ніяк не те що є .... багато трикрапок
Цитата
 
 
#24 admin 13.06.2007, 22:26
Пишу для Нечая, ше раз бо за сьогодні коментарі полетіли до сраки... На мою думку - нац. ідеєю є нормальне цивілізоване життя обох берегів Дніпра, а рушійною силою і запорукою успіху є мова, гімн, прапор, герб, культура - це те, що обєднує українців і має стати національною ідеєю, без якої жити по-людськи не получиться
Цитата
 
 
#23 admin 12.06.2007, 11:17
Вона є, просто дехто її не помічає 8) або не хоче помічати
Цитата
 
 
#22 нечай 12.06.2007, 05:54
і в національній ідеї я не розчаровувався , як можна розчаруватись в тому чого немає? було лише наголошення на тому, що її тре формувати
Цитата
 
 
#21 нечай 12.06.2007, 05:52
я не казав що бога(Бога) нема,не перекручуй, я мав на увазі те що йому абсолютно все одно як його звати
Цитата
 
 
#20 bigfan 11.06.2007, 20:41
Ну я ще можу зрозуміти твоє розчарування владою, національною ідею і т.п. А до чого тут віра в Бога? Якщо її в тебе ніколи не було, то не означає що його нема, чи він тебе не слухає, просто ти його не чуєш. Ти волієш бути радше глугим циніком чим зрячим оптимістом.
Цитата
 

Додати коментар

 

Реклама