У ВМФ України можуть з’явитися катери “Копичинці” та “Бережани" - Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 76 гостей на сайті

Реклама

У ВМФ України можуть з’явитися катери “Копичинці” та “Бережани"

Зокрема, під час святкування Дня військово-морського флоту України представники Копичинців та Бережан провели переговори з керівництвом ВМФ України про шефство цими містами над бойовими кораблями українського флоту.


За словами мера Копичинців Володимира Пеляка, враховуючи той факт, що на гербі міста зображено рибу і якір, виникла ідея взяти шефство над невеликим кораблем ВМФ України. Під час розмови з командиром 5-ї бригади, в яку входить і корвет “Тернопіль”, обговорювалася можлива співпраця з катером “Феодосія”. Мер Копичинців зауважив, що нині з командиром катера узгоджуються технічні моменти співпраці, йде процес ознайомлення і лише у перспективі можливе перейменування “Феодосії” на “Копичинці”.

 


Представник Бережан на святі – фінансовий директор Бережанського склозаводу Олександр Кундеус зауважив, що одного бажання кількох осіб взяти шефство над бойовим кораблем замало – потрібно сприяння влади і підприємців. Поки ж начальник штабу ВМФ, за словами пана Олександра, запропонував бережанцям взяти опіку над катером “Каховка”. Представники згадуваного міста вже два роки, як не згадують про існування катера, який носить ім’я Каховки, а тому моряки будуть раді будь-якій допомозі, щоб катер підтримувати у бойовій готовності. Якщо ініціативній групі з Бережан вдасться знайти спільну мову у цьому питанні із владою, вона разом з підприємцями буде допомагати морякам. Тоді буде вестися мова про перейменування катера на “Бережани”.


У коментарі “Номер один” один із керівників тернопільської делегації, секретар Тернопільської міської ради Тарас Білан, зауважив, що коли вдасться Бережанам і Копичинцям взяти під опіку два катери, то враховуючи, що в 5-ій бригаді вже є корвет “Тернопіль” та кораблі “Почаїв” і “Кременець”, цілком справедливо буде перейменувати всю бригаду на “Тернопільську”.


Коментарі:

Коментарі  

 
#14 pashko 20.07.2009, 11:51
Та хоч перейменують трактор Т-150 на "копичинці", але хай спершу нагальні питання вирішуть, а тоді вже можна й понтувати :)
Цитата
 
 
#13 Мы герои! 20.07.2009, 00:53
Цитую Shtyk:
Пеляк - застрелься гарматою з катеру укр.ВМФ!!!

:D :D :D :D :D А дороги ще Куцинда обіця в 2004 році! На відкритття ялинки перший раз в центрі міста! цитую:
"Ми постараємось, щоб в Новому році в місті не залишилось ніодної грунтової дороги"...я вже про спартакіаду говорити не хочу, Копичинці- це тюрма і ковбаса, ось яке враження буде викликати ця назва, гордитись на мій погляд нема чим! ГАНЬБА !
Цитата
 
 
#12 Галичанка 17.07.2009, 14:55
Цитую СВ1Й:
В Пеляка звязки з Кримськими матросами напишуть на коменi судна Копичинцi...це вже буде iсторiя

І то добре1 :lol:
Цитата
 
 
#11 СВ1Й 17.07.2009, 14:39
В Пеляка звязки з Кримськими матросами напишуть на коменi судна Копичинцi...це вже буде iсторiя
Цитата
 
 
+2 #10 Дьома 17.07.2009, 14:23
та ідея сама по собі не погана, тільки не в час коли місто має купу більш нагальних проблем. А перейменування катера на назву "Копичинці" передбачає в собі і виділення якихось коштів і т.д. А де їх взяти?! Якшо так тягне сильно до води, може краще взятись за Нічлаву?
Цитата
 
 
#9 Галичанка 17.07.2009, 14:11
Нашим людям не догодиш: то безмежно люблять своє місто, боряться за його чистоту, культурний розвиток, а як мова зайшла за найменування катера тим же містечком, то це, як виражаються "дурня якась". А може справа не в назві і не в грошах, а в тому, що ідею подала мерія? :o (хоч я не прихильниця теперішньої Копичинецької влади)
Цитата
 
 
#8 Дьома 17.07.2009, 13:25
Цитую місько:
Даєш криголам Буданів!!!

+100500, усміхнуло)))
Цитата
 
 
+1 #7 місько 17.07.2009, 11:48
Даєш криголам Буданів!!!
Цитата
 
 
#6 Дьома 17.07.2009, 11:11
ну, але судячи з дій мера найбільша потреба в місті це перейменувати катер на "Копичинці". Дурдом якийсь %)
Цитата
 
 
#5 slavko 17.07.2009, 06:27
От нема де гроші подіти!Вже пройшов рік як почали підсипати дорогу на Калинівщину,але хіба що почали,а обіцяної дороги так і не видно!А ще крім нашої Калинівщини скільки в місті проблем!?
Цитата
 

Додати коментар

 

Реклама