Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 65 гостей на сайті

Реклама

У школі-гімназії нові туалети

 У школі-гімназії підходить до кінця будівництво внутрішніх туалетів, котре почалось ще літом незадовго до Дня Знань. Зараз збудовано фактично все. Залишилось встановити вікна, накрити дах та поштукатурити ззовні фасад. Кілька фото з новобудови у школі-гімназії дивіться далі.

 

Вигляд зі шкільного двору:

Вигляд з боку вулиці Шевченка:


Коментарі:

Коментарі  

 
-1 #18 Петросян 03.11.2010, 18:54
Цитую RomF:

...А по дизайну на даху поставлять фонтан пісаючого хлопчика, щоби всі знали що там туалет...

і тре ще какаючу дівчинку збоку поствити а під ними вирити новий септик щоб зразу всі відходи падали до нього;). доволі креативний дизайн... :lol:
Цитата
 
 
+2 #17 bigfan 03.11.2010, 14:19
Цитую Ivan Kuteckyj:
Мені здається , що таки добре , що туалети будуть в середині , ви напевно давно не були в школі і в тих " сортирах " на дворі . А щодо вартості об'єкту , то все що ми тут пишемо буде тільки здогадками і слухами поки не побачимо офіційної інформації . Думаю , що проектно-кошторисна документація не є під грифом " цілком таємно " . Найбільше мене , як жителя міста і платника податків цікавлять такі питання : хто розпорядник коштів ? Хто підрядник ? Яка загальна вартість робіт ? Звідки і скільки виділено коштів ? Яка вартість будматеріалів ( бажано по пунктах : цемент- ... , цегла-... , пісок-... , плитка-... , сантехніка-... , і т . д . ) ? Яка вартість робіт , так само по пунктах ? Тільки після оприлюднення такої документації люди перестануть шептатися поза плечі і будуть зняті всі запитання . Дуже хочеться , щоб туалети були зроблені якісно і на довгі роки . Щоб діти користувалися ними і всім було приємно вчитися в цій чудовій школі . Хочеться вірити , що сантехріка буде не найнижчої якості ( як на деяких держ. обєктах : в кошторисі найдорожчі німецькі " grohe " , а на обєкті найдешевший український " коломбо " старого зразка ) . А хто будує , сині , чи білі , чи червоні не має значення , то ж наші місцеві люди мають роботу , не привезуть ж донецьких . Головне , щоби якісно і чесно . Думаю жителі міста мають право знати таку інформацію . Може нові депутати міськради посприяють в цьому .

Зразу видно що людина розбирається у будівництві. Правда ви забули вказати витрати які ідуть на виготовлення документації, а це приблизно 30 тис.грн. на приватний будинок, не знаю скільки треба на держ. установу, але певно не менше. Ні для кого не секрет, що такі проекти ніколи не будуть впроваджуватися без відкатів, тому ідея опублікувати кошторис є нереальною в наш час, та в нашій країні.
Цитата
 
 
#16 RomF 03.11.2010, 11:43
Правильно кажеш, Ivan Kuteckyj. Підтримую!
Дякую Maхно за інформацію, бо всі кричать-надрива ються ніби з дому дали гроші.
А по дизайну на даху поставлять фонтан пісаючого хлопчика, щоби всі знали що там туалет. :o ЯКИЙ ПОГАНИЙ ДИЗАЙН???? Перекриють металочерепицею і всьо буде чотко!!! А Білику треба сказати "Дякую" що знаходить кошти для інвестування в м. Копичинці.
Цитата
 
 
+1 #15 Maхно 03.11.2010, 00:33
Кошти виділила Гусятинська районна рада( біля 300 тис.грн.)
Замовник Гусятинське РАйВНО(Білик).
Виконавець(фірма Новоставського) .
Цитата
 
 
+3 #14 Ivan Kuteckyj 02.11.2010, 23:50
Мені здається , що таки добре , що туалети будуть в середині , ви напевно давно не були в школі і в тих " сортирах " на дворі . А щодо вартості об'єкту , то все що ми тут пишемо буде тільки здогадками і слухами поки не побачимо офіційної інформації . Думаю , що проектно-коштор исна документація не є під грифом " цілком таємно " . Найбільше мене , як жителя міста і платника податків цікавлять такі питання : хто розпорядник коштів ? Хто підрядник ? Яка загальна вартість робіт ? Звідки і скільки виділено коштів ? Яка вартість будматеріалів ( бажано по пунктах : цемент- ... , цегла-... , пісок-... , плитка-... , сантехніка-... , і т . д . ) ? Яка вартість робіт , так само по пунктах ? Тільки після оприлюднення такої документації люди перестануть шептатися поза плечі і будуть зняті всі запитання . Дуже хочеться , щоб туалети були зроблені якісно і на довгі роки . Щоб діти користувалися ними і всім було приємно вчитися в цій чудовій школі . Хочеться вірити , що сантехріка буде не найнижчої якості ( як на деяких держ. обєктах : в кошторисі найдорожчі німецькі " grohe " , а на обєкті найдешевший український " коломбо " старого зразка ) . А хто будує , сині , чи білі , чи червоні не має значення , то ж наші місцеві люди мають роботу , не привезуть ж донецьких . Головне , щоби якісно і чесно . Думаю жителі міста мають право знати таку інформацію . Може нові депутати міськради посприяють в цьому .
Цитата
 
 
#13 Петросян 02.11.2010, 19:38
Цитую pashko:
Цитую Петросян:
то диво не більше 200тис. з унітазами і тп.. инфа 100%.


сюди входить робота майстрів?


ага.
Цитата
 
 
#12 Zori__ 30.10.2010, 22:48
White Angel, чудові ідеї. А телевізори-плаз ми в туалетах - супер 8) .
Цитата
 
 
+2 #11 WhiteAngel 30.10.2010, 22:21
дико мінусую..

500 тис. гривень це не може коштувати, навіть якщо там над кожним пісуаром буде плазма висіти...

500 000 наших - це майже 50 000 європейських гривень, а це достатні кошти, щоб купити в центрі, неподалік зо дві квартири і зробити з них цілий срал**ий комлекс)))

...а отже, роблю висновок, що не більше ніж повністю, - явне відмивання грошей. тим паче, в школі є діючі туалети в нормальному стані і відносно недавно збудовані. щоправда на вулиці, але це також не арґумент, щоб будувати їх в школі - до цього якось нічого нікому, перепрошую, не відмерзало...
..думаю, що справа лише у формі відмивання, тих таки, вищезгаданих грошей. туалет - виявився не поганим варіантом, отже його і будують.

хоч і вже кілька років як закінчив цю чудову, без зайвих перебільшень, школу, але так ревно плююся тому, що вважаю, що учням, які там зараз навчаються більш необхідними були б сучасніші комп'ютерні класи, новий спорт-інвентар, можливо власний шкільний автобус(таким чином питання всіх тур.поїздок учнів, поїздок на різного роду змагання/олімпі ади, воєнкомат і т.д автоматично майже знімається) чи басейн. до речі, останні два пункти + навіть дещо з попередніх двох повністю вкладаються у 500тисяч..

мені цікаво, чи готова адміністрація школи, себто, розпорядники витрат, в режимі он-лайн скажімо вести детальну бухгалтерію на сайті школи, щоб кожний із батьків дітей, що там навчаються, чи бодай взагалі кожен міг слідкувати за рухом коштів. і якщо ні, то чому? подібні речі можуть і мають бути прозорими - це нормальна європейська практика...

п.с. плюс в дизайн таки не вписується аж ніяк. імхо
Цитата
 
 
+1 #10 Casper 27.10.2010, 22:54
Пів мільйона на такий туалет це забато!!!!!!! без слів!! це на око видно!!
Цитата
 
 
+1 #9 Кут правий 26.10.2010, 23:19
Петросян майже правий. 80 тис. цегли(1000гр.)+ робота 60 тис. гр. 100 тис на інші видатки(Дах, Вікна, унітази)= біля 240 тис. гр.
Цитата
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

 

Реклама