"Твоє місто" допоможе дітям - Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 29 гостей на сайті

Реклама

"Твоє місто" допоможе дітям

 Громадська організація "Тво місто" оголошує про збір одягу, взуття, для дітей з інтернатів Гусятинського району. Місце збору: комп'ютерний центр kopy.com.

 

 

 


Коментарі:

Коментарі  

 
#4 Романівна 11.11.2010, 12:21
Іра, всі знають, хто я така, я не приховую свого імені, і ним підписана стаття про Богданчика. мій нік - це моє по-батькові. Приходити на збори вашої ГО у мене нема можливості , бо я доглядаю за маленькою дитиною та живу не в Копичинцях, тому стукаю до вас як тільки можу - а саме через інтернет-ресурс .
просто саме на статтю, яку я розмістила на копичинецькому сайті, відгукнулося чимало людей зі всієї області та з самого Тернополя. окрім Копичинець... знайомі просили поставити скриньки у одного підприємця і нам відмовили, мовляв, люди подумають, що то для підприємця гроші
Цитата
 
 
#3 ira.ivankiv 10.11.2010, 16:28
Шановна пані "Романівна". Вам треба було прийти на збори нашої ГО і я просто впевнена, що ми б обов'язково допомогли. Зважте на те, що більшість підприємців не читають повідомлень на сайті, не користуються форумом. І на майбутнє: якщо ви зацікавленні в успіху вашої кампанії, вам треба стукати до людей не тільки через інтернет-портал і під видуманим ніком, а відкрито йти і доносити вашу проблему в народ.
Цитата
 
 
#2 Романівна 09.11.2010, 19:29
а чому твоє місто не допомогло Богданчику Базюку? жоден підприємець не відгукнувся ні на статтю, ні на тему форуму...
Цитата
 
 
#1 ira.ivankiv 09.11.2010, 13:24
Щиро дякую жителям Копичинець, які ВЖЕ відгукнулись і долучились до цієї акції. Це Мудрик Євгенія, Тимофій Петро, Винницька Даруся, Ничка Мар'яна, Вівчар Світлана. І надзвичайно приємно, що ще більше людей планують взяти участь. У суботу, 13.11 ми плануємо відвезти першу допомогу.


ДЯКУЮ УСІМ ЗА ЩИРЕ ТА ДОБРЕ СЕРЦЕ!!!
Цитата
 

Додати коментар

 

Реклама