Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Спамятайте

Коли я «художньо» розписав гвіздком домашню гордість — стінку, маму вхопив удар. Батько, згадавши про перевірені тисячоліттями метод виховання, затиснув мою голову поміж колін.

Дідусь, що виріс у глиняній під соломою хатині, не сприймав сучасної моди — жити у хліві, а кімнати набивати меблями, килимами, задоволено посміхнувся й прорік:

— Письменником буде!

Відтоді на деякий час пропала охота писати.

Однак десь літ під двадцять у мене знову вселився «писательський» біс. Я знову почав дряпати — тепер уже папір.

А роки? Як у тій пісні — летять, ніби чайки...

Ось уже майорять синьо-жовті знамена, й колишні «зрадники» стають національними героями. А всі, хто тільки може, хапають усе, що можна поцупити. За безцінь купують техніку, займаються спекуляцією, себто бізнесом, натовпом пруть у депутати... Лише я гнуся за столом і отримую, як і двадцять літ назад, відповіді: «Ваші оповідання нас не зацікавили... У редакційному портфелі чимало рукописів, написаних вправніше. Ваші не витримали конкурсу...»

Ото думаю, хто б мене спам’ятав, затиснувши мою голову поміж колін? Може, отямлюсь і кинусь хапати те, що ще не розтягли? Чи в депутати подамся?

Спонсор допису: Піклуєтесь про власне здоров'я та здоров'я ваших рідних та близьких? Відтепер піклуватись стало ще простіше - доставка воды Днепропетровск, вигідно і зручно.


Коментарі:

Коментарі  

 
#3 Сергійко 24.10.2013, 23:32
Чудово!!!
Цитата
 
 
#2 НечайМічурін 08.05.2007, 14:25
угу
Цитата
 
 
#1 bigfan 07.05.2007, 20:54
Гарно. ;-)
Цитата
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити