Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 59 гостей на сайті

Реклама

"Сюрприз" у вушних палочках

Заборонені речі є найбажанішими для осіб, які знаходяться по ту сторону колючого дроту та високих мурів тож вони постійно вигадують шляхи надходження цих речей. А їх чимало. Кожного разу здійснюючи догляд посилок та передач для засуджених оперативні працівники не перестають дивуватися винахідливості людей, які так старанно пробують передати ці речі в установи виконання покарань.

Так, 24 березня близько 15 год. співробітниками оперативного підрозділу управління Державної пенітенціарної служби та Копичинської виправної колонії (№ 112) під час реалізації наявної оперативної інформації, було проведено догляд передачі, яку надіслали одному із засуджених.

При огляді вмістимого передачі у вушних палочках в кількості 42 шт. було виявлено та вилучено порошкоподібну речовину білого кольору, ззовні схожі на наркотичну речовину типу «собітекс».

На місце події події виїзджали: слідчо оперативна група з числа працівників Гусятинського РВУМВСУ області та оперативні працівники відділу «К» УСБУ області.Матеріали перевірки та вилучена речовина передані у Гусятинський РВ УМВСУ в Тернопільській області.

Спонсор допису: Бажаєте підтримувати власне тіло у хорошій формі? Тоді вам обов'язково слід беговая дорожка купить та підготуватись до літа


Коментарі:

Коментарі  

 
#1 bigfan 27.03.2012, 19:14
Передають хлопцям гостинці до Паски :)
Цитата
 

Додати коментар

 

Реклама