Шоу-бізнес по-Копичинецьке - Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 38 гостей на сайті

Реклама

Шоу-бізнес по-Копичинецьке

Прекрасне місто Копичинці. Воно таке ж як і мільйони інших: є люди, машини, проблеми... А ще, є таке чудо як «шоу-бізнес». Рівень звичайно, не найвищий, але талантів стільки… Тільки чомусь, переважно, на сцені не вони. Але чому?

 

Ось тут вже і починається, «шоу-бізнес по-Копичинецьке».
«Світом правлять гроші» - це один із принципів цієї індустрії, інший - «У генерала свої діти». Ось в чому секрет популярності. Без зв’язків неможливо вийти навіть на Копичинецьку сцену. А щоб «засвітити» нову «зірочку» потрібно докласти багато зусиль ну і звичайно грошей.
Почнемо з найпростішого – вибір пісні (плагіат, або замовлення власної) – від 50$. Далі потрібно записати фонограму, підібрати сценічний образ, і з шаленою наполегливістю пропонувати свою персону для виступу на концерті. А тоді, якщо пощастить показати свій талант, можна рухатися вгору і потихенько завойовувати прихильність публіки. Але головне ні на хвилинку не розслаблятися чи зупинятися, а інакше тебе просто «викинуть» з корабля і знову все потрібно буде починати спочатку.
Ще років 15 тому місто просто світилось талантами. В кожній організації були свої творчі колективи, хори, ансамблі, оркестри. Музика супроводжувала водіїв, офіцерів, вчителів, працівників торгівлі – всіх, хто мав талант і бажання щось робити.
Копичинецький хор здобув звання «народного», танцювальні колективи знала вся Україна. Копичани були грозою області в галузі вокалу. Але декілька років тому наче щось зламалось в цій успішній машині. Та загалом вся проблема в пасивності нової генерації. Хоча … чого прагнути в суспільстві, де все купується та продається.

Спонсор допису: Бажаєте відопочити в різних країнах? Але щоб дістатись туди вам потрібно здійснити заказ авиабилетов, за найкращими цінами

 


Коментарі:

Коментарі  

 
#5 VIKA USA 27.05.2007, 10:01
Katysya, tu SUPERRR!!!
Цитата
 
 
#4 НечайМічурін 15.05.2007, 00:57
пропоную доповнити новими творами типуи там глямур по-баворівськи і бомонд по-калинівськи
Цитата
 
 
#3 Володимир 16.04.2007, 18:28
Незнаю що в Копитах, яка Калі-Юга? це фігня, а от у Тебе Катя талант є!!! Розвивай його!!! Пам'ятай хто не зломаний, той сильний!!! :-)
Цитата
 
 
#2 Pashko 03.04.2007, 20:06
Гм, який шоу-бізнес в Копитах??? Когось можете виділити? Спалах, Калі-Юга і... НАм грошей не вистачає, а от в Києві їх вдосталь.
Цитата
 
 
#1 bigfan 02.04.2007, 22:30
Копичинці то ще таке, а які суми крутяться в Києві :zzz
Цитата
 

Додати коментар

 

Реклама