На виставці — продукція колонії - Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 92 гостей на сайті

Реклама

На виставці — продукція колонії

 У Копичинській виправній колонії, що в Гусятинському районі, діє виставка виробів, які виготовляють засуджені. Виробнича експозиція яскраво засвідчує можливості установи виготовляти дешеві та добротні товари масового попиту. Там представлено 70 найменувань швейних виробів, 15 видів будівельних матеріалів, понад 10 найменувань виробів з дерева, ковальську продукцію, різноманітний ширвжиток.

Свого часу тернопільські енергетики замовили колонії пошиття спецодягу і залишилися задоволені отриманою продукцією. Дешево, добротно, своєчасно…

Начальник обласного управління Державного департаменту з питань виконання покарань Павло Лосик відзначив, що високої якості виробів вдалося досягти завдяки організації професійно-технічної освіти засуджених. Здобуваючи теоретичні знання у навчальному центрі, засуджені водночас мають можливість проходити виробничу практику. Такий підхід до організації навчання дає змогу засудженим отримати відповідну кваліфікацію за робітничою професією та сприяє подальшій соціальній адаптації їх після звільнення.

Проте є певна проблема з реалізацією продукції, яку не розв’язати без допомоги обласної та районної влади. Коли нещодавно виставку (вона ж відображає виробничі можливості установи) побачив голова облдержадміністрації, то зробив акцент на тому, аби в нашому регіоні керівники вивчали можливість замовлень тої чи іншої продукції у підприємствах кримінально-виконавчої служби, що дозволить виграти в якості та заощадити кошти держбюджету.

О. ОКРУШКО,

тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника Копичинської виправної колонії, капітан внутрішньої служби.

«Вільне життя плюс», №61 (15173) від 11.08.2010 р.


Коментарі:

Додати коментар

 

Реклама