Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 29 гостей на сайті

Реклама

Лист другові

(прочитаєш тоді, коли Твоїй душі буде тісно в Твоєму тілі)

«Нехай у тобі завжди буде сила трьох ножів! Перший – щоб відтинати минуле, хоч би яким воно було, і йти вперед, другий – нехай буде зовсім маленький, як срібна голка, котра має стирчати в серці, щоб ти завжди могла відчувати біль і співчуття, а третій – щоб боронитися від ворогів!..»

Ірен Роздобудько

«Зів’ялі квіти викидають»

Друже, якщо зараз Ти читаєш цей лист, то я знаю напевне – Тобі погано. Щось Тобі справді набридло або ж тобі чогось не вистачає. Адже наше людське єство є таким складним, незрозумілим, інколи наглим, впертим, самозакоханим. Ми не можемо довго тримати в собі біль, яким би він не був, і це правильно. Пам’ятай одне: коли болить – кричи! Ану, спробуй! Авжеж, стало легше? Коли розпач панує у серці, потрібно з кимось поділитися. Це може бути хто-небудь.

Моя формула існування проста: бути наївною, але нікому не довіряти; вміти плакати, але щоб ніхто цього не бачив; бути вірною, але залишатись легковажною; вміти любити, але…

Хоча Ти чув (-ла) часто такі вирази, як: життя –це боротьба; життя – це суцільна багнюка; краще вмерти, аніж жити, проте Ти мусиш навчитися цінувати той дар, який Тобі надано лише раз. Одним словом – КАЙФУЙ!!!

Не забувай, що не варто оглядатися назад, а потрібно шанувати те, що поруч з Тобою – сьогодні і назавжди. Не дай депресії Тебе зламати! Ти маєш право жити, а не існувати, адже Ти сильний(-а), в Твоїх очах ще жевріє іскра віри. Як би Тобі важко не було, але Ти мусиш твердо знати, що доля у тебе щаслива і Твій Ангел завжди з Тобою. Не розпорошуйся на пусті дрібниці! Будь готом, неформалом, панком . . . чи ще будь-ким, але залишайся сам(-а) собою. Головне, щоб під щоденним гримом ще залишалося твоє істинне обличчя…

Спонсор допису: Сайт подмосковного города Лобня.


Коментарі:

Коментарі  

 
#3 Pashko 19.11.2007, 14:39
9 балів!
Цитата
 
 
#2 terry_usa 17.11.2007, 04:40
"життя – це суцільна багнюка; краще вмерти, аніж жити" - з цим я категорично не згідний, все залежить від вибору друзів, партнерів, прагнень в житті і т.д."Не забувай, що не варто оглядатися назад, а потрібно шанувати те, що поруч з Тобою – сьогодні і назавжди. Не дай депресії Тебе зламати! Ти маєш право жити, а не існувати, адже Ти сильний" - а далі я згідний 100 процентово. І тепер я мислю, як можуть в одному тексті вживатись два цілком діаметрально протилежні погляди на життя! Якщо цей опус вважати за хроніку роздумів - то все в порядку. Але взагалі, коли людина думає про зміст життя, то вона в мене викликає тільки повагу! Тому аж 9 балів!
Цитата
 
 
#1 as tar 15.11.2007, 18:37
непогано! епітет класний! 7 балів
Цитата
 

Додати коментар

 

Реклама