Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 25 гостей на сайті

Реклама

Інше

Замкнуло трансформатор

29 серпня 2011 року, в 22.34 у с. Чагарі Гусятинського району виникло коротке замикання без подальшого горіння трансформатора КТП-147. На місце події залучався черговий караул ОП ДПО м. Копичинці.

 

Горіла стерня на Котівці

 16.08.2011 року в 13:02 в с. Котівка Гусятинського району виникла пожежа стерні на полі СФНВГ. Внаслідок пожежі вогнем знищено стерню на площі 3 га. Збитки завдані пожежею та її причина - встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом ОП ДПО м. Копичинці Гусятинського РВ.

 

В Україні з'явився новий гривневий мільйонер

 У прямому ефірі 14 серпня 2011 пройшов недільний розіграш Лото-Забава, який виявив щасливого володаря 1 000 000 гривень. Виграшний квиток лотереї був придбаний в Тернопільській області. У регіональному представництві оператора державних лотерей «М. З. Л. »За адресою г. Тернопіль, вул. Старий ринок, 1 оф 24 очікують майбутнього мільйонера, який купив свій виграшний квиток в м. Копичинці, на вул. Кривоноса, 12 в магазині під назвою «Одяг». Як повідомили в адміністрації оператора державних лотерей «М. З. Л. »Номер виграшного квитка - 0314193.

 

Оновлений кіоск Торгпреси

 Зовсім недавно кіоск, завдяки якому копичани отримують доступ до свіжої преси було оновлено. Кардинально змінено вигляд, і що є найбільш цікавим, це те що відтепер на кіоску красується герб нашого міста. Кілька фотографій далі.

 

Відключатимуть газ по Чортківській

 В м.Копичинці по вул.Чортківська з 2.08.2011 року працівниками Гусятинського УЕГГ Копичинецького відділення будуть проводитись ремонтні роботи на діючому газопроводі, у зв'язку з цим буде відключення газу в місті. Просимо перекривати крани на опусках до газових приладів. Відключення-включення буде проводитись працівниками газового господарства. Просимо вибачення за незручності. "ПАТ" Тернопільгаз

 

Інформаційний стенд від Міської Ради

 Нещодавно на будівлі Міської Ради з'явився інформаційний стенд, котрий має за свою мету донести інформацію до жителів міста. На даному стенді будуть з'являться важливі рішення сесій, ухвали, оголошення і т.д. Вже зараз там є інформація про постійнодіючі комісії при міській раді та їх склад. Окрім того є інформація про розподіл депутатів по вулицях міста.

 

Знову горіло, цього разу в Майдані

 21 липня 2011 р. в16.20 у с. Майдан Гусятинського району виникла пожежа в господарській будівлі гр. 1941 р.н.
Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено покриття на площі 40 м.кв., пошкоджено речі домашнього вжитку. Причина пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом ОП ДПО м. Копичинці.

 

Горіла господарська будівля в Оришківцях

19 липня в 2011 року о 17.48  с. Оришківці Гусятинського району виникла пожежа в господарській будівлі гр. 1962 р.н.
Внаслідок пожежні вогнем пошкоджено покриття на площі 30 м.кв., знищено 0,5 т соломи. Причина пожежі – коротке замикання електричної мережі. Матеріальні збитки орієнтовно становлять 6 тис. грн. Пожежу ліквідовано черговим караулом ОП ДПО м. Копичинці, врятовано 1 будівлю, всього матеріальних цінностей орієнтовно на суму 25 тис. грн.

 

Перенесений День Молоді 2011

 Минулої неділі мало відбутись святкування Дня молоді в нашому місті, котре традиційно проводиться надворі перед Центром Культури та Дозвілля. Проте святкуванню завадила погода, тому прийшлось все перенести. Отже, 3 липня в тій самій порі (о 20.00) все таки відбудеться концерт за участі молодих талантів нашого міста, а ближче до опівночі завершиться дискотекою.

 

Парламентські слухання: «Розвиток сільських бібліотек як інформаційних культурних центрів»

 18.05.2011 року відбулися парламентські слухання у Комітеті з питань культури та духовності на тему: «Розвиток сільських бібліотек як інформаційних культурних центрів». У складі делегації Тернопільщини була завідувачка Копичинецькою міською бібліотекою для дітей Турок Г.М.. У них взяли участь заступник голови Верховної ради М.Томенко, народний депутат України В. Яворівський, представники громадських організацій міжнародних фондів, завідуючі бібліотеками з різних регіонів України. Під час слухань обговорили проблеми діяльності сільських бібліотек та шляхи їх вирішення.

 
Сторінка 9 з 29

Реклама