Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 44 гостей на сайті

Реклама

Інше

В автобусів також оновлений розклад

Слідом за Укрзалізницею, котра зовсім недавно оновила власний розклад, оновився й розклад автобусів, котрі їдуть через Копиичинці. Всі зміни можна переглянути в розділі нашого сайту "Автобуси". Слід сказати що зазначені рейси не є повними, адже існує ще безліч автобусів котрі їдуть по об'їзній дорозі, не заїжджаючи на автостанцію.

 

У місті - нова розмітка

 Сьогодні в місті в черговий раз поновили дорожню розмітку. Намалювали "зебри" в центрі міста, а також біля школи-гімназії. Щоправда знак "пішохідний перехід" є лише в центрі, біля школи-гімназії такого не помітив. Виконувалось все як видно з фотографій вручну, білою фарбою. На скільки вистачить її цього разу, покаже час.

 

З 29 травня - новий розклад руху поїздів

29 травня в силу вступив новий розклад руху поїздів, котрий запровадила Укрзалізниця. Принципових змін немає, дещо змінилось в швидшу, дещо в пізнішу сторону. Змінилась також і номерація одного з маршрутів. Деталі читайте далі.

 

III Західноукраїнська туристична виставка-фестиваль

У Тернополі 20-21 травня на території парку, що над тернопільським ставом проходила III Західноукраїнська туристична виставка-фестиваль. В ній крім нашого району взяли участь представники багатьох областей Західної України й інших регіонів держави, а також гості з зарубіжжя. Екзотичні та унікальні місця для подорожей та і для відпочинку пропонували усі райони нашої області.

 

Пожежа забрала 1500 грн

 Вчора 17.05.11 р. о 23.35 в м. Копичинці, Гусятинського району виникла пожежа в господарській будівлі гр. 1953 р.н. Внаслідок пожежі вогнем знищено двері, вікна, речі домашнього вжитку та пошкоджено стіни приміщення. Причина виникнення пожежі встановлюється. Матеріальні збитки орієнтовно становлять 1500 грн. Пожежу ліквідовано черговим караулом ОП ДПО м. Копичинці Гусятинського РВ.

 

Огляд бібліотеки для дорослих

 4 травня голова районної ради Надія Хоптян побувала з робочою поїздкою у м. Копичинці, де, разом з депутатом районної ради Я. Білицею, оглянула міську бібліотеку для дорослих, повідомляє сайт Гусятинської РДА і райради. Виявилось, що приміщення потребує ремонту, насамперед заміни двох вікон біля входу, ремонту коридору. Крім того необхідно виконати штукатурні роботи фасаду, сходів, впорядкувати тротуар біля бібліотеки. На минулій сесії райрада виділила на ремонт бібліотеки 10 тис. грн.

 

Аудіозапис лекції професора Калінчука

До вашої уваги аудіозапис лекції проф.Калінчука про здоровий спосіб життя, котру він читав в школах нашого міста, і про котру давніше писав наш сайт.

 

Детройтський міжнародний автосалон

 В кінці першої декади січня кожного року відкриваються двері виставкового Кобо центру в Детройті, де відбувається Північноамериканський міжнародний автосалон, NAIAS на туземній мові. Це велике авто шоу має велике значення хоч би тому, що це перша виставка в році, та ще й в Штатах, які є найбільшими споживачами автомобілів.

 

УВАГА! Знайдено собаку!

Знайдено собаку, ймовірно породи РОТВЕЙЛЕР.
Хто впізнав її, дзвоніть на тел.067-255-3697.
Фото додаємо. Прохання даремно не турбувати!

 

 

"В очікуванні Різдва"

 4 січня 2011 року в приміщенні актової зали школи-гімназії м.Копичинці відбудеться вечір "В очікуванні Різдва". В програмі свята театралізоване дійство "Ніч перед Різдвом...", копичинецькі колядки та майстер-клас по плетінню дідухів та приготування куті. Початок о 18.00. Вхід по запрошеннях та у вишиванках.

 
Сторінка 10 з 29

Реклама