Санки, ковзани, сніжки це звичайно все класно, але воно і в порівняння не йде з тим задоволенням, яке ти отримуєш від катання на лижах. А вже якщо говорити про справжнє гірське катання, та ще й на самому крутому курорті не тільки України, а й Східної Європи, то і порівнювати нема з чим.
Десь я вже колись писав, як добратись, особливості, та багато-чого іншого про екстрим чи екстрем місцину, тому цього разу зосереджусь більше на цікавинках нового 2007-2008 сезону.

По-перше радує те, що катання розпочалося набагато швидше, тому особливого ажіотажу нема, хоча цін це не стосується, так як вони все рівно підросли. За 2 дня вихідних вам прийдеться виложити мінімум 318 грн. за канатку та 130 грн. за прокат лиж (з понеділка по п’ятницю включно, з 08:00 до 08:59 в касах можна придбати абонементи на витяги та прокат зі знижкою 20%). Інші витрати залежать від товщини вашого гаманця. Якщо ви звичайно не директор ковбасного цеху, чи крутий підприємець, то проживати в Буковелі ви не будете, так як там за одного чоловіка просять від 100 до 600 доларів США за добу, в залежності від кількості зірочок на вході в готель та престижності номера. Альтернативою в такому випадку виступають приватні садиби сіл Паляниця (5 хв. до курорту) Татарів, Яблуниця чи навіть Ворохта, але в такому випадку треба мати вже «колеса» (у розумінні машину). Ціни тут також різні 50-150грн.

Вигляд з канатки

Щось тим витягом сильно кидає 
Хватить вже про гроші, давайте поговоримо по приємне, адже коли витяг підносить тебе на вершину в тобі зразу появляється відчуття що ти на вершині світу, а спуск, це мовби подвиг, який треба зробити. А ще, якщо ти жодного разу не впав, і примчався перший, то слів не вистачає, для описання тієї радості, яка появляється в твоїй душі. Зовсім друге діло коли ви на гірських лижах вперше, чи як то кажуть, для них не народились. Тоді на вас чекає серйозний сплеск адреналіну, негарні слова з боку сусідів по трасі і ще багато-чого. Інколи новачки витворяють такі трюки, що і профі не повторить. Наприклад катання пересіченою місцевістю, тобто лісом, та ще й задом на перед, або неймовірні віражі на одній лижі.

Ми на вершині

Вид з г.Буковель
Усміхнулись, тай добре, пора поговорити про хавчик. Ситуація майже та сама, що і з проживанням, олігарх – 100-150 грн. при незначному апетиті у бугелі при витягах, а про ресторани я взагалі мовчу. Хоча ми примудрялися приходити із своїми сосисками та печеньком, брати один раз чай по 5 грн., а потім бігати по кип’яток і питатись – За воду також платити?, і таким чином здешевляти його до 2,5. Вже як згадав про сардельки, то скажу, що в деяких ресторанах можна попасти на Копичинецькі ковбаси, це так не для реклами, але все одно приємно. Пообідали, лижі вже надоїли, тому можна піти на каток. Він тут у прекрасному стані і тому народу тут завжди вдосталь. Ще на Буковелі є такі розваги як нічне катання, дискотека, екскурсії на квадроциклах, сауна і масаж, фітнес, ну ви зрозуміли – чого душа забажає. Якщо ви відноситесь до категорії екстремалів-новачків, про яких я описував вище – для вас спеціально створено Школу лижників та дитячу гірку.

А ви подивіться до низу, ще й не таку міну скорчите :)
І незважаючи на потепління, на курорті вночі спостерігається стійкий та впевнений мінус, що дозволяє трасам залишатись у доброму стані та радувати лижників. Активне снігонапилення на всіх трасах та професійна робота водіїв ратраків - і вже на ранок на нас чекають чудово підготовлені траси. Так що хватить відлежувати боки, а всім відчайдухам бажаю попутного вітру та м’якої посадки.
|
Коментарі
2008-01-2118:37:07 Кажу не був, але всі теперішні "Буковельські лижники" перейшли через Славськ, і повертатись туди не хочуть
2008-01-2117:24:30 ну не знаю
2008-01-2117:18:02 Все одно далеко не те, хоча я там не був, але розказували
2008-01-2117:14:49 bigfan, а Славськ?!
2008-01-2117:02:26 Та не дуже то пелігро і є. Яблуниця, Драгобрат, Пилипець дешевші. Але там 1-2 спуски, і все, надоїдає. А тут близько 30, при чому різноманітних складностей, трампліни, швидкі витяги.
2008-01-1915:23:21 Отже, дорогі мої, шукаймо спонсорів.
2008-01-1914:00:13 Я також обожнюю Карпати, а от Буковель Тягнуть гроші з українського брата! Такі суми поставили би європейців в жах! Добре, що є інші лижні курорти в Карпатах. Тиждень в Буковкелі коштує більше ніж в 5-ти зірковому готелі в Єгипті! Нонсенс!
2008-01-1820:35:57 Я би все життя прожила у Карпатах
2008-01-1817:48:59 класссссссссссс с треба собі поїхати
2008-01-1814:54:06 Файно!!!!!